...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 2005 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Beypazarı Tanıtım Aracı Çukurova Turundan Döndü

02 Nisan 2013 Tarihinde Yayınlandı 634 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Kültür Sanat»Beypazarı Tanıtım Aracı Çukurova Turundan Döndü

beypazarı mobil tanıtım aracı (Small)Daha önce Ege Bölgesi illerini gezen Beypazarı Mobil Tanıtım aracı Çukurova turunu da başarıyla tamamlayarak Beypazarı’na döndü.

Tanıtım aracı Türkiye’nin her yerini dolaşarak,  Beypazarı’nı ilçeye gelemeyenlere götürmeye devam ediyor.

İlk olarak 25 Mart Pazartesi günü Osmaniye’de Cumhuriyet Meydanı’nda tanıtıma başlayan araç, 26 Mart Salı günü Kozan Belediye Sineması önü, 27-28 Mart günleri Adana Uğur Mumcu Meydanı, 29-30 Mart günleri Mersin Adnan Menderes Bulvarı Barış Meydanı, 31 Mart – 01 Nisan günleri Tarsus Cumhuriyet Meydanı’nda tanıtım yaparak, Çukorova turunu tamamladı.

Beypazarı Mobil Tanıtım Aracı bugün Beypazarı’na geri dönüş yaptı. Edinilen bilgiye göre tanıtım tırı Çukorova yollarında 10 binlerce kişiye Beypazarı’nı tanıttı. Özellikle Tarsus’ta Tırın bulunduğu bölgede Uluslararası Tarsus Yarı Maratonu Etkinliği sonrası Rafet El Roman konserinin de olması, Beypazarı tırına olan ilgiyi artırdı.

Beypazarı’nın turistik kapasitesinin artırılması hedefleniyor.

Kalkınma Ajansı’nın desteği ile başarılı bir şekilde tamamladıkları projenin sürdürülebilirliğini sağlamaya çalıştıklarını belirten Beypazarı Ticaret Odası Başkanı Necdet Çalışkan, amaçlarının gezdikleri yerlerde etkin bir şekilde tanıtım yaparak kültür turu gezginlerini Beypazarı’na getirebilmek olduğunu söyledi.

Çalışkan ayrıca projenin uygulamasının başarı ile devam ettiğini belirterek, “Beypazarı’nın tanıtımının etkin ve hızlı bir şekilde çağımız teknolojisi kullanılarak yapılması ve ilçenin doğrudan daha geniş kitlelere ve dünyaya tanıtılması, küresel boyutta yapılacak tanıtım ile Beypazarı’nın turistik kapasitesinin artırılması, ilçedeki küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) rekabet güçlerinin ve tanınırlıklarının artırılması olarak amaçlanmaktadır” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz