...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1966 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

BEYPAZARI TANITIM TIRI ÇUKUROVA YOLLARINDA

25 Kasım 2015 Tarihinde Yayınlandı 555 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BEYPAZARI TANITIM TIRI ÇUKUROVA YOLLARINDA

Beypazarı Ticaret Odası’nın Mobil Tanıtım Aracı Çukurova turuna başladı.

beypazari tanitim tiriBeypazarı Ticaret Odası(BTO)’nın “Beypazarı Mobil Tanıtım Aracı” Mersin, Dörtyol, Ceyhan ve Adana’da.

Ülkemiz genelinde üne sahip olan Beypazarı karoser sanayi yapımı, yarı römorkun tarihi Beypazarı evi şeklinde giydirilmesi ile hazırlanan Tanıtım aracı Çukurova da dolaşarak Beypazarı’nı ziyarete gelemeyenlere, İlçemizin yöresel ürünleri ve görsel sunumlarla tarihi dokusunun tanıtımı yapacak.

İlk olarak 26-27-28 Kasım 2015 tarihlerinde Mersin’de tanıtıma başlayacak olan araç üç gün süre ile kaldıktan sonra sırasıyla, 29-30 Kasım günleri Dörtyol, 1 Aralık Salı Ceyhan ve 2-3-4-5 Aralık günleri Adana’da Beypazarı tanıtımını yapacak.

Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı H.Necdet Çalışkan; “Geçtiğimiz yıllarda da Çukurova, Ege ve İç Anadolu ve Marmara Bölgelerinde çok sayıda İl ve İlçede tanıtım yapan mobil aracımız büyük ilgi görmüştü. Bu tanıtım faaliyetlerinin Beypazarı tanıtımına ve turizmine bu yılda katkı sağlayacağını düşünüyoruz” dedi. Turizmde sürdürülebilirliğin sağlanmasının önemli olduğunu belirten Çalışkan, amaçlarının gezdikleri yerlerde etkin bir şekilde tanıtım yaparak kültür turu gezginlerini Beypazarı’na getirebilmek olduğunu, Çukurova Turunda güzergah üzerindeki il ve ilçelerde Beypazarılı hemşehrilerimizi de destek olmak için beklediklerini belirtti.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika