...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1961 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Beypazarı Ticaret Odası

26 Şubat 2013 Tarihinde Yayınlandı 349 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Beypazarı Ticaret Odası

Beypazarı Ticaret Odası olarak, 2000 yılından bugüne kadar yaklaşık on yıla yakın bir süredir, üzerine düşen görev ve sorumluluğun bilinci ile hareket etmekte ve görevlerini en güzel biçimde ifa etmeye çalışmaktadır. Beypazarı Ticaret Odası Başkanlığı olarak ilçemizin gelişmesi ve böylelikle istihdam artışının sağlanması ile birlikte ilçe olarak toplumsal refah düzeyine ulaşma yolunun ekonomiden geçtiğini biliyoruz. Bu vizyonla yola çıkarak, ilçemize ve üyelerimize yardımcı olacak web sitemizi oluşturduk.

 Beypazarı olarak ilçe ekonomimizin yelpazesi içerisinde yeralan başta tarım ve bostancılık, karasör sanayii, gümüş telkari işlemeciliği, trona madenleri ile birlikte son yıllarda yoğun bir şekilde üzerinde çalıştığımız ve örnek bir kültür turizmine soyunduğumuz, tarihi evlerimizin ve Bizans dönemi mağara komplekslerinin iç ve dış turizme açılıp, ilçemizin bir Açık Hava Müzesi’ne dönüştürülmesi çabaları da meyvelerini vermeye başlamış ve ekonomik krizlerin yarattığı etkiyi bir nebze de olsa azaltmaya yetmiştir. Odamız, ekonomik hayata etkisi ve sorumluluğunun bilincinde üzerine düşen görevleri yapmaya gayret eden kuruluşlardan biri olarak, ekonomik konularda yön veren aktif ve dinamik bir rol oynamaya çalışmaktadır. BTO olarak kuruluşundan bugüne kadar sık sık sektör toplantıları yapmaya gayret göstermiş ve bu çabalarının sonucunda da başka üyelerimiz ve ilçemizin ticaret erbabıyla KOSGEB ve buna benzer kamu kurumlarının birbirleriyle yakın ilişkiler içerisinde olmalarını sağlayarak firmaların kendilerini zamana ve güncel, ekonomik gelişmelere göre hazırlanmalarına öncü olmuştur.
Beypazarı Ticaret Odası olarak bütçe imkanlarımızın sınırlı olmasına rağmen başta üyelerimiz ve ilçemize faydalı olabilecek çalışmalara öncelik tanımayı ihmal etmemiş ve teknolojik gelişmeler ışığında bu sitenin hazırlanmasına önem verilmiştir. Hani ülkemizde önde gelen bir bankanın kurucusunun da dediği gibi “İnsan bir yerlere gelirken önünde izler bulmalı ve aynı zamanda da geriden gelenlere de izler bırakmalıdır.” Bizler de bu anlayışla hareket ederek bugüne kadar ki çalışmalarımızda önümüzde izler bulamasakda, bizden sonra geleceklere bazı izler, hemde sağlam ve güvenilir adımlar bıraktığımıza eminiz.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika