...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

BEYPAZARI TİCARET ODASI’NDAN İFTAR YEMEĞİ

31 Mayıs 2017 Tarihinde Yayınlandı 628 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BEYPAZARI TİCARET ODASI’NDAN İFTAR YEMEĞİ

Beypazarı Ticaret Odası  İnözü Vadisi Zindancık Tesisleri’nde düzenlediği iftar yemeğinde üyeleri ile bir araya geldi.

Düzenlenen iftar yemeğine  Beypazarı Kaymakamı Kadir Ekinci, Beypazarı Ticaret Odası Başkanı Sadettin Ayık, Yönetim Kurulu Üyeleri, kurum amirleri, siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve basın mensupları katıldılar. Kuran-ı Kerim tilaveti ve okunan ezanla yenilen iftar yemeğinin ardından  Beypazarı Ticaret Odası Başkanı Sadettin Ayık  teşekkür konuşması yaptı.

SADETTİN AYIK BİRLİK MESAJI VERDİ

Yardımlaşmanın ve paylaşmanın yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan ayını daha hep birlikte yaşamanın mutluluğu içerisinde olduklarını ifade eden Beypazarı Ticaret Odası Başkanı Sadettin Ayık “15 Temmuz tarihinde ülkemiz bir darbe teşebbüsü ile karşı karşıya kalmıştır.Çanakkale ruhuna sahip olan ecdadın torunları olarak, demokrasiye, milli iradeye sahip çıkarak, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü dünyaya bir kere daha göstermiş olduk.Vatanı için o gecede canını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Peygamber efendimiz ‘İman etmedikçe cennete giremezsiniz, birbirinizi sevmedikçe iman etmiş olmazsınız’ hadis-i şerifi ile bir ve bütün olmayı çok güzel vurgulamaktadır.Hz. Mevlana’nın da söylediği gibi ‘hepimiz aynı bütünün parçalarıyız ve ancak birlikte varız’. Bu duygu ve düşüncelerle sizlerin Ramazan-ı Şerifinizi tebrik eder, huzura, barışa ve birliğe vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim” dedi.

Başkan Ayık’tan sonra söz alan Beypazarı Kaymakamı Kadir Ekinci ise, Beypazarı Ticaret Odası’na çalışmalarında başarılar dileyerek, Kaymakamlık, Belediye ve Ticaret Odamızla birlikte birlik olarak Beypazarı’nı hep bir adım öteye taşımanın gayreti içerisinde olacaklarını ifade etti. Bütün çabalarının Beypazarı için olacağını ifade eden Ekinci, birlik ve beraberliğin sağlandığı bu gece için Beypazarı Ticaret Odası’na teşekkür etti.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika