...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1972 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

BEYPAZARI TURİZMCİLERİ İNÖZÜ VADİSİNDE BULUŞTU

08 Ağustos 2014 Tarihinde Yayınlandı 327 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Kültür Sanat»BEYPAZARI TURİZMCİLERİ İNÖZÜ VADİSİNDE BULUŞTU

BBB_6382 (Small)Beypazarı Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, Beypazarılı turizmcileri İnözü Vadisi’nde buluşturdu

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan adına Başkan Yardımcısı Veysel Çanak, Beypazarı Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Harun Demir, Beypazarı Turizm Derneği Başkanı Muammer Daşdelen, Beypazarı’nda turizm alanında faaliyet gösteren işletmeciler ve yerel basın temsilcilerinin katıldığı toplantı İnözü Vadisi Dostlar Tesislerinde yapıldı.

Toplantıda Beypazarı turizminde olması gereken, yapılması elzem olan konular masaya yatırıldı. Beypazarı Belediye Başkan yardımcısı Veysel Çanak Belediye olarak yapılması gereken neyse yapmaya hazır olduklarını, kendilerine getirilen her türlü proje için kapılarının açık olduğunu ifade etti.Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’ın bu konuda özellikle hassasiyet gösterdiğini belirten Çanak, toplantının turizm işletmeleri ve kendileri açısından oldukça verimli geçtiğini, yapılması düşünülen çalışmalarla ilgili hemen işe koyulacaklarını belirtti.

Toplantı sonrası Beypazarı turizminin daha ileri gitmesi, güçlenmesi için Beypazarı’nda hep beraber gönül seferberliği ile çalışma yapılması kararlaştırıldı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika