...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1950 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Beypazarı ve Yöresi Şenlikleri Programı Belli Oldu

13 Haziran 2013 Tarihinde Yayınlandı 1.230 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Kültür Sanat»Beypazarı ve Yöresi Şenlikleri Programı Belli Oldu

_Beypazarı_KöprüBranda_150x800cm

20. ULUSLARARASI BEYPAZARI VE YÖRESİ ŞENLİKLERİ

ŞENLİK PROGRAMI  21-22-23 HAZİRAN 2013

 1.Gün Şenlik Programı (21 Haziran 2013 )-Cuma

 

Beypazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Yıl Sonu Sergisi Açılışı   10:30 – 12:30

SANATSAL SERGİLER (BEYPAZARI HALKEVİ )

 

HAYRİ ÇANAK

ZEHRA BÜLBÜN

EMİNE CAN KAFDAĞLI – MEDİHA BEZGİ – BERE TAMKAN

BERRİN MERZİFONOĞLU – NURAY ALEMDAROĞLU

 

ATATÜRK PARKI ŞENLİK ALANI

17:30 Konser Duygu Kutlu

18 :30 BEYGEM Halk Oyunları

18: 45 Umut ve Orkestrası

19:45 Bulgaristan   Halk dansları

20:00 Makedonya Halk Dansları

20:20 Yunanistan Halk Dansları

20:40 Ödüllü Yarışmalar

21:00 Konser Ankaralı Yasin

 

2.Gün Şenlik Programı (22 Haziran 2013 ) – Cumartesi

 

Açılış  10:00 – 11:45   Atatürk Parkı

10:00 Protokol konuşmaları ( Vatan Şaşmaz )

11:30 Karaşarlılar Derneği Halk Oyunları Gösterisi

12:00Şenlik Korteji

Beypazarı Yöresel  Gıda Standları  (İrfan Gümüşel Caddesi)

12:00 – 20:00Coca Cola Mutlu Sofralar Peşinde (Hanlarönü Çarşamba Pazarı Girişi)

Aladdin Sokak Yöresel Ürün Standları Gezisi

Beypazarı Kent Tarihi Müzesi Gezisi

Halkevi Sanatsal Sergiler Gezisi

 

KONUK İL VE İLÇE BELEDİYELERİNİN STANDLARI  (İMARET MEYDANI)   

ALANYA BELEDİYESİ- ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ-BARTIN BELEDİYESİ- BESNİ BELEDİYESİ-BURDUR BELEDİYESİ-BURSA NÜLÜFER BELEDİYESİ-ÇAYIRHAN BELEDİYESİ-EDİRNE BELEDİYESİ-ELMADAĞ BELEDİYESİ-İNEGÖL BELEDİYESİ-İZNİK BELEDİYESİ-İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ-KARAŞAR BELEDİYESİ-KASTAMONU BOZKURT BELEDİYESİ-KEÇİÖREN BELEDİYESİ-KIBRISÇIK BELEDİYESİ-KIRBAŞI BELEDİYE-MUDURNU BELEDİYESİ-ODUNPAZARI BELEDİYESİ-ÖDEMİŞ BELEDİYESİ-YENİPAZAR BELEDİYESİ-YEŞİLHİSAR BELEDİYESİ-KOZAN BELEDİYESİ-ANTALYA ELMALI BELEDİYESİ-HATAY REYHANLI BELEDİYESİ

 

12:00-19:00 Müzik, Yerli Ve Yabancı Halk Oyunları Gösterileri

 

 ATATÜRK PARKI SAHNESİ

13:00  Animasyon Ekibi Maskotlar, Tahta Bacak, Robot Adamlar

14:00   Telkari Yapma Yarışması

14:40  Konser – Edip Bülbül

15:00  BEYGEM Halk Oyunları Gösterisi

15:20 Makedonya Halk Dansları

15:35 Bulgaristan Halk Dansları

15 :45 Yunanistan Halk Dansları

16:00 Ödüllü yarışmalar

17:00 Ünlü Mankenlerin Katılımlarıyla Yöresel Takı Defilesi

17:45 Konser Hamza Altıntaş

18:30 Yarışmalar ve Animasyon Gösterileri

19 :00 KAPANIŞ

 

RÜSTEMPAŞA SAHNESİ

12:00   BEYGEM Halk Oyunları

12:30   Animasyon Gösterileri

13:00   Yabancı Halk Oyunları Gösterisi (Yunanistan, Bulgaristan, Makedonya )

13:30  Konser  Hamza Altıntaş

14:00 İnteraktif gösteriler

15:00  Konser Grup Tekil

16:00   Ödüllü Yarışmalar

17:00   Animasyon Gösterileri (Tahta Bacak, Maskotlar, Denge Show)

17:45 Konser Edip Bülbül

18:30   Halk Oyunları Gösterisi – Ödüllü yarışmalar

 

BEYPAZARI İLÇE STADYUMU

Bulgaristan – Makedonya – Yunanistan Halk Dansları                                                   20:00

Grup Klişe                                                                                                                              20:30

Mustafa Ceceli                                                                                                                      21:00

 

3.Gün Şenlik Programı  (23.06.2013)  Pazar

 

Coca Cola Mutlu Sofralar Peşinde (Hanlarönü Çarşamba Pazarı Girişi)12:00 – 20:00

 

ATATÜRK PARKI SAHNESİ

11:00  BEYGEM Halk Oyunları

11:30  Ödüllü Şarkı Yarışması

12:30  Yabancı Halk Oyunları Gösterisi (Yunanistan, Bulgaristan, Makedonya )

13:00   Konser  Barış ve Orkestrası

14:00  Havuç Yetiştiricileri Yarışması

14:30  Animasyon Gösterileri (Sihirbaz)

15:00  Ödüllü Yarışmalar

16:00  Konser Selda Gündoğan

17:00 Havuç Güzellik Yarışması

18:00  Konser Serkan Özşener

 

Berat Kandili Özel Programı

19:30 Kuran-I Kerim Tilaveti

20:15 Grup Sahra Ve Semazenler

21 30 Kapanış

 

RÜSTEMPAŞA SAHNESİ

12:30   Halk Oyunları Gösterileri

13:00   Animasyon Gösterileri

13:30   Ödüllü Yarışma (Şarkılı Atışmalar)

14:30   BEYGEM Halk Oyunları Gösterisi

15:00   Beypazarı Olimpiyatları Parkur Yarışmaları

16:00   Konser Selda Ve Orkestrası

17:00  Halk Oyunları Gösterisi

17:30  Konser  Barış Ve Orkestrası

18:30  Kapanış

 

Yarışmalar                                                                                                                          Atatürk Parkı

Telkari Yapma Yarışması                                                                          22.06.2013                  14:00

Havuç Yetiştiricileri Yarışması                                                                 23.06.2013                  14:00

4.Havuç Güzellik Yarışması                                                                      23.06.2013                  17:00

 

ŞENLİK BROŞÜRÜMÜZÜ PDF FORMATINDA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| haberler|imajbet
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika