...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1995 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI YÖREX’TE YERİNİ ALDI

14 Eylül 2017 Tarihinde Yayınlandı 1.044 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BEYPAZARI YÖREX’TE YERİNİ ALDI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından, TOBB’un desteğiyle ANFAŞ Antalya Fuar Merkezinde düzenlenen 8. Yöresel Ürünler Fuarı’nın (YÖREX) açılışı, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, ATB Başkanı Ali Çandır, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin ve protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Beypazarı Ticaret Odası Başkanı Sadettin Ayık, Beypazarı’nın da coğrafi işaretli yöresel ürünleriyle fuarda yer aldığını bildirdi.

BEYPAZARI’NA TANITIM FIRSATI

YÖREX’e her yıl Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile katıldıklarını, yöresel ürünlerimizin tanıtımının yanı sıra, farklı kültürel ve yöresel değerleri tanımak için iyi bir fırsat yakaladıklarını kaydeden Ayık, Beypazarı Ticaret Odası’nın bu yılda hem ilçemizin tanıtımı için hem de Coğrafi İşaret Tescilli Beypazarı Kurusu ve diğer yöresel ürünlerimiz ile YÖREX’te yer aldığını bildirdi.

Fuarın yöresel ürünlerin coğrafi işaret alarak markalaşması için önemli olduğunu vurgulayan Ayık, YÖREX’in hem yöresel ürünlerimizin markalaşması hem de ilçemizin tanıtılması için büyük fırsat olduğunu belirtti.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz