...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1964 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

BEYPAZARILI NİLÜFER’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

28 Kasım 2016 Tarihinde Yayınlandı 2.322 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BEYPAZARILI NİLÜFER’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulan ‘Yol Arkadaşım Olurmusun’ projesi kapsamında bireysel olarak yardım kampanyası yürüten hemşehrimiz Nilüfer Gevenoğlu, Beypazarılılardan da destek bekliyor.

nilufer-gevenoglu-smallDüzenlediği kampanya kapsamında 3.250 TL olan bir adet akülü tekerlekli sandalye için şu ana kadar 57 bağışçıdan 2.590 TL toplayan Nilüfer Gevenoğlu 660 tl daha toplarsa bir ortopedik engelliyi daha akülü tekerlekli sandalye sahibi yapacak.

Gevenoğlu kampanyayla ilgili yaptığı açıklamada  ‘Kampanyam kapsamında Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’nin (TOFD) “Yol Arkadaşım Olur musun?” projesine destek sağlamak amacıyla bağış topluyorum. TOFD, omurilik felçli bireyler başta olmak üzere tüm ortopedik engelli bireylerin tıbbi, mesleki, ekonomik ve sosyal sorunlarının çözümlerine yönelik ulusal ve uluslararası alanlarda çalışmalar yapan bir sivil toplum kuruluşu. TOFD ve projesi hakkında detaylı bilgi almak için http://bit.ly/2f9vgtL internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

“Yol Arkadaşım Olur musun?” projesi, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturuldu. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu akülü tekerlekli sandalyeye sahip olmasıdır. Bireysel olarak en azından bir engelli arkadaşımızın akülü tekerlekli sandalyeye sahip olması ve hareket özgürlüğü kazanmasını istiyorum. Çünkü yaşadığımız sürece hepimiz birer engelli adayıyız.

Yardımseverlik kampanyama şu ana kadar 57 kişi katıldı ve 2.590 TL toplandı. Kampanyamın son durumu hakkında bilgi almak isterseniz https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9453 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir adet akülü tekerlekli sandalyenin bedeli 3.250 TL’dir. Hedef için 660 TL’ye daha ihtiyacım var. O zaman bir adet akülü tekerlekli sandalye alarak bedensel engelli arkadaşımıza hareket özgürlüğü kazandırmış olacağız. Belki kampanyama destek olabilirsiniz diye sizden de destek ricasında bulunmak istedim. Gönlünüzden geçen miktarda, alt ve üst limit olmadan bağış yapabilir misiniz? Tutarın hiçbir önemi yok, 5 TL’yle bile destek olabilirsiniz. Küçük tutarlarla büyük umutlara katkı sağlayacaksınız.

Ayrıca sayfanızda kampanyamla ilgili içerik girme imkanınız olabilir mi? Belki bu konuda duyarlı hemşehrilerimiz vardır ve kampanyama destek olmak isteyebilirler.

https://bagis.adimadim.org?ccid=CC9453 internet adresinden kredi kartıyla veya EFT/havale ile bağış yapılabiliyor. ‘ dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika