...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARILI TAEKWONDOCULAR KIRIKKALE’DE ANKARAYI TEMSİL EDECEK

16 Ağustos 2013 Tarihinde Yayınlandı 604 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Spor»BEYPAZARILI TAEKWONDOCULAR KIRIKKALE’DE ANKARAYI TEMSİL EDECEK

BBB_4406 (Small)Beypazarı Belediyesi ve Ankaralılar Derneği Beypazarı Şubesi Taekwondo Okulu sporcuları olimpik iller arası turnuvalara katılıyor.

Beypazarı Belediyesi’nin AHİD (Ankaralılar Derneği) işbirliğiyle hizmet verdiği Taekwondo Spor Okulu sporcuları 16-17 ve 18 Ağustos tarihleri arasında Kırıkkale Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün hazırladığı Taekwondo Minikler ve Yıldızlar Olimpik İller Arası turnuvaya katılarak Ankara’yı temsil etmek üzere Kırıkkale’ye hareket ettiler.

Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp sporculara müsabakalarda başarılar diledi.

​Ankaralılar Derneği ve Kulüp Başkanı Hasan Karaca ve tecrübeli Antrenör Burhan Yiğit, sporun tabana yaygınlaştırılması, organizasyon kabiliyetinin geliştirilmesi, kulüplere ve milli takımlara alt yapı oluşturulması amacıyla yapılacak olan  İller Arası Taekwondo turnuvasında sporcularından çok ümitli olduklarını ve güzel haberlerle ilçeye dönmek istediklerini ifade ettiler.

İller arası düzenlenen turnuvaya Niğde, Aksaray, Nevşehir, Kırşehir, Çankırı, Yozgat, Kayseri, Sivas, Ankara(Beypazarı), Bursa, Kastamonu, İstanbul, Adana ve mersin illeri olmak üzere 15 ilden 180 sporcu katılacak. Turnuva Minikler(2001-2002-2003), Yıldızlar (1999-2000) ve Olimpik kategorinde gerçekleştirilecek.

BBB_4399 (Small)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz