...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI’NA BİR ULUSAL AJANS MUHABİRİ DAHA

22 Eylül 2014 Tarihinde Yayınlandı 482 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BEYPAZARI’NA BİR ULUSAL AJANS MUHABİRİ DAHA

iha beypazariBeypazarı’nda yıllardır aktif temsilcisi bulunmayan İhlas Haber Ajansı (İHA) Beypazarı muhabirliğine Kaya Güneş getirildi.

Beypazarı’nda Cihan Haber Ajansı, Doğan Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı’nın bulunmasına rağmen, yıllardır İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabiri bulunmuyordu. İlçenin güncel olaylarının Ulusal basına aktarılmasının yanı sıra, tanıtımında da büyük rol üstlenen Ajans muhabirlerinin sayısı bugün itibarı ile dörde çıktı.

Beypazarı Belediyesi Muhabiri ve Fotoğrafçısı Kaya Güneş, bugün İhlas Haber Ajansı Ankara Bölge Müdürlüğü’nde yapılan görüşmeler sonrası, İHA Beypazarı muhabirliğine getirildi. Beypazarı ile ilgili birçok basılı yayın, dergi, broşür ve tanıtım ürünlerinde fotoğrafları yer alan Kaya Güneş, uzun yıllar Beypazarı Seyelan Radyo ve Televizyonu’nda ve bir süre Sakarya Bölge Gazetesi’nde görev aldı. Sosyal Medyada Beypazarı tanıtımı amaçlı birçok video ve fotoğrafın yanı sıra, Beypazarı ile ilgili büyük bir video ve fotoğraf arşivinin bulunduğu www.facebook.com/Beypazari adresinde de 2009 yılından bu yana tanıtım çalışmaları yaptı.

İHA Ankara Bölge Müdürü Bayazıt Öztürk  “Beypazarı Ankaramızın önemli bir ilçesi, bu ilçede de elbette kurumumuzun bir temsilcisinin bulunması gerekiyordu. Arkadaşımızın bu görevi layıkı ile yerine getireceğini bilerek görevi verdik. Başarılar diliyorum” dedi.

İHA gibi önemli bir basın kurumunda görev almaktan mutluluk duyduğunu belirten Kaya Güneş, Beypazarı’nı güzel haberlerle daha sık ulusal basına taşımanın gayreti içerisinde olacağını ve görevini en iyi şekilde yapmaya çalışacağını ifade etti.

 

 

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz