...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1996 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI’NDA AÇIK OTO PARK UYGULAMASI

17 Mayıs 2014 Tarihinde Yayınlandı 829 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BEYPAZARI’NDA AÇIK OTO PARK UYGULAMASI

Bbeypazari acik otopark (6)eypazarı’nda bir süre önce geçilen tek yön uygulamasının ardından, iyi niyetin susistimal edilmesi üzerine açık otopark uygulamasına geçildi.

Beypazarı’nın en işlek caddeleri olan Milli Egemenlik Caddesi (Tatlıçeşme camiinden itibaren) ve İrfan Gümüşel (Bankalar) Caddesi’nde açık otopark uygulaması dün duyurulmasının ardından bugün resmen uygulamaya geçti.Daha önce tek yön olan bu caddelerde araçların çift sıra, bazen üçlü sıra park ettikleri, hatta ara ara trafiğin tıkandığı caddelerde Beypazarı Belediyesi görevlileri araçların geliş saatlerini yazarak 20 dakikayı geçen parklardan, her saat için 5 tl ücret alıyor.

Tatlıçeşme Camii’nden Halkbankası önüne kadar hergün aynı araçların park halinde olduğunu ve sürekli tıkanan trafik ve korna seslerinden bıktıklarını ifade eden birkaç esnaf, uygulamanın çok iyi olduğunu ve daha ciddiyetle devam etmesi gerektiğini belirttiler. Şu an için makbuz kesen görevlilerin, ilerleyen günlerde el terminali ile otomasyona geçeceği bildirildi.

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

muzaffer
03 Ağustos 2015 - 12:55

2-8-2015 deki ziyaretimde açık otopark görevlileriniz makbuz kesmeden ücreti cebe indiriyor,takiplerinize….

Beypazarı 06
03 Ağustos 2015 - 17:34

Beypazarı’nda açık otopark uygulaması yok.Muhtemelen kandırıldınız.