...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1963 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Beypazarı’nda CHP Parti Okulu Eğitime Başladı

26 Ocak 2013 Tarihinde Yayınlandı 413 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»Beypazarı’nda CHP Parti Okulu Eğitime Başladı

Beypazarı’nda ilçe Başkanı Ali Uysal ile birlikte yeniden atağa geçen  CHP, ilçede çeşitli faaliyetlerini sürdürüyor.Son olarak CHP Tüzüğünde yer alan parti okulu, Beypazarı’nda eğitim vermeye başladı.

Beypazarı,  merkez dışında eğitimin verildiği ilk ilçe oldu. 

chp parti okulu beypazari (Small)Beypazarı’nda verilen eğitimlere 17 parti üyesi katıldı. Daha  önce verilen eğitimler sonucu 2000 kişinin eğitmen olarak yetiştirildiği belirtildi. Eğitimler yetiştirilen bu eğitmenler tarafından veriliyor. Eğitmenler arasında CHP Beypazarı İlçe Başkanı Ali Uysal ile birlikte 5 kişi daha bulunuyor. Beypazarı’nda verilen eğitimler ise Sınıf  sorumlusu Ekmel Uygur, Uğurhan Çelik, Hidayet Muslu, Nursen Çalışır ve Ülkan Uğurlu tarafından verildi.  Eğitimin ilk gününde Halkla İlişkiler ve İletişim,  CHP Tarihi,  CHP Programı, CHP Tüzüğü ve  Sosyal Demokrasi konuları işlendi.  Eğitimin 2. günü ise sosyal proje yönetimi konusunda üyeler bilgilendirilecek ve örnek bir proje sunumu yapılacak. Daha sonra gruplar kendi hazırladıkları projeleri sunacak.

Sınıf sorumlusu ve eğitmen Ekmel Uygur, Parti Okulu’nun 1, 5 yıl önce kurulduğunu belirterek, “ CHP’li üyeler bu eğitimi almak zorunda. Almayanların seçme ve seçilme hakları olmayacak” dedi.  Eğitimlerin ardından uygulanacak olan projeler ile  halka dokunulacağını vurgulayan  Uygur, bu sayede oyların da artacağını belirtti. İl örgütüne bağlı 65 bin üyenin bulunduğunu söyleyen Uygur, bu üyelerden 58 bininin merkezde olduğunu  söyledi. Üye sayısının artırılmasının önemine değinen Uygur, burada verilen eğitimlerin ardından sahada yapılacak çalışmalarla ve uygulanacak olan projelerle bu sayının artacağına  inandığını  da ifade etti.

İlce Başkanı Ali Uysal da  2 gün süren eğitimin çok başarılı geçtiğini ve katılımcıların bu eğitimlerden çok yararlandığnı ifade etti. Daha önce uyguladıkları sosyal projeler ile ses getirdiklerini ifade eden Uysal, “ Üyelerimiz bundan sonra daha çok sosyal proje üretecek ve bunları Beypazsarı genelinde hayata geçireceğiz” dedi.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika