...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

BEYPAZARI’NDA İNDİRİMLİ GÜNLER BAŞLADI !

02 Şubat 2016 Tarihinde Yayınlandı 1.081 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ekonomi»BEYPAZARI’NDA İNDİRİMLİ GÜNLER BAŞLADI !

BEYPAZARI’NDA İNDİRİMLİ GÜNLER BAŞLADI !

beypazari indirimli gunler basladi (Small)Beypazarı Ticaret Odası’nca 4 sene de bir Şubat ayının 29 gün olduğu, 1 Şubat 29 Şubat tarihlerini kapsayan indirimli günler, hem halkın, hem esnafın yüzünü güldürecek.

Beypazarı Ticaret Odası Başkanlığı görevine getirilmesi sonrası takdir toplayan projelere imza atan Beypazarı Ticaret Odası Başkanı Necdet Çalışkan, yeni projesi ‘İndirimli Günler’ i basın mensupları ile paylaştı.

Beypazarı Ticaret Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında konuşan Çalışkan “Bugün itibarı ile Beypazarı Ticaret Odası olarak Beypazarı’ndaki mevsim etkisiyle işlerinde ciddi anlamda düşüş yaşayan esnafımıza destek olmak, vatandaşlarımızın kaliteli ürünleri gerçek indirimli fiyatlarla almasını sağlamak, ticari hareketi biraz daha hızlandırmak amacıyla bu projemizi başlattık. Ocak, Şubat ve Mart aylarında üyelerimizin işlerinde düşüş olduğunu biliyoruz.Uzun süredir yaptığımız aylık komite toplantılarında üyelerimizle ilgili neler yapabiliriz, sorunlarının çözümü ile ilgili neler yapılabilir diye sürekli istişare halindeyiz. Yaklaşık 15 gün önce yaptığımız toplantıda da üyelerimizin de taleplerini ciddi anlamda değerlendirerek ilk etapta marketlerle ilgili bir toplantı yaptık.

YEREL MARKETLERİMİZE ÇÖZÜM SUNDUK, SONUÇ ALAMADIKnecdet caliskan (Small)

İlçemizde zincir marketlerin şubelerinin yanı sıra yerel marketlerimiz de var ve yerel marketlerimiz kan kaybetmekteler.Bununla ilgili birkaç toplantı yaparak aynı tabela altında ancak herkes kendine çalışacak şekilde birlik olmaları, ortak bir tedarik firması kurup rekabet şartlarını biraz daha iyileştirebileceklerini, ürün alımını toplu yaparak daha uygun fiyata alabileceklerini ifade ettik. 3 kez toplantı yapmamıza rağmen sonuca ulaşamadık. Ama biz en azından üzerimize düşen görevi yaptık diye düşünüyoruz.

OTUZUN ÜZERİNDE MAĞAZADA GERÇEK İNDİRİM

Yine aynı komitede olan başka arkadaşlarla yaptığımız istişareler neticesinde de durağan piyasayı biraz daha hareketlendirmek adına bir indirim kampanyası düzenlemeye karar verdik. Bu kampanyaya ilk etapta sadece ayakkabı ve konfeksiyon ürünü satan mağazaların katılmasını planlanmıştık.Fakat gelen talep doğrultusunda, züccaciye, beyaz eşya, mobilya üzerine satış yapan esnafımız da dahil oldular. Hatta üyemiz olmayıp bizde dahil olalım diyenleri de ayırmadık. Esnafımızla yaptığımız görüşmelerde kendilerinden rica ederek indirim yapmış olmak için değil, gerçek anlamda indirim yaparak fiyatları eski ve yeni olarak etiketlere yansıtmalarını istedik. Bunun sonucunda ilgili kampanya afişinin asılı olduğu 30 un üzerinde mağaza da indirimli günleri başlattık.” dedi.

Kaya Güneş – İHA

beypazari indirimli gunler (6) (Small)

beypazari indirimli gunler (4) (Small)

beypazari indirimli gunler (3) (Small)

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika