...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1974 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Beypazarı’ndan 18 Ülkeye İhracat

28 Haziran 2013 Tarihinde Yayınlandı 719 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ekonomi»Beypazarı’ndan 18 Ülkeye İhracat

beypazari maden suyu tesisleri (2)Türkiye pazarında üretim kapasitesi ve satış rakamları ile kendi alanında lider olan Beypazarı Maden Suyu işletmesi, 2000 senesinden bu yana da yurt dışından gelen siparişleri de karşılayarak su anda 18 ülkeye ihracat yapmaya devam ediyor. 

  1957 senesinde Hacı Cemil Ercan tarafından kurulan ve faaliyetine devam eden, kurulduğundan bu yana el değiştirmeden aynı nesil tarafından yönetilen bir aile şirketi olan Beypazarı Maden Suyu işletmesi, Türkiye’nin sektörde vazgeçilmezi oldu. 65 bin metrekarelik kapalı bir alanda kurulu olan tesiste Simonazzi, Sidel ve KHS markalarından oluşan 7 adet dolum hattı ile tam otomasyon sistemle çalışılıyor.

ISO 9001 ve 22000 belgeleri ile hizmet veren Beypazarı Maden Suyu saatte 300 bin şişe dolum kapasitesi ile Türkiye’de ki en modern ve büyük maden suyu firması. Türkiye pazarında üretim kapasitesi ve satış rakamları ile kendi alanında lider olan firma, 2000 senesinden bu yana da yurt dışından gelen siparişleri de karşılamaya başlamış ve şu anda 18 ülkeye ihracat yapmakta. Dolumu gerçekleşen tüm ürünler sağlıklı olan ambalajında, yani cam şişelerde piyasaya sunuluyor.

Beypazarı Maden Suyu Ar-Ge’si sonucunda, yeni bir ürün pazara sunulmadan önce müşteri talebine göre damak zevkine uygun ve en doğru tat için birçok deneme yapılıyor. Doğru lezzet bulunduğunda ise kullanışlı ve yenilikçi ambalajlarda piyasaya sunuluyor. 56 yıldır aynı kaynakta şişelenen Beypazarı Maden Suyu’nun limon, elma, vişne, çilek, nar ve C vitaminli limon aromalı maden suları şirketin yenilikçi anlayışının temsilcisi olan ürünleri.

Uzun bir Ar-Ge çalışması sonrasında maden suyunun kalitesi ve mineral değerleri ile oynamadan yüzde 100 doğal aroma ile eşsiz tatlar elde edilmiş ve tüketicilerin beğenisine sunuldu. 300 bayi ile dağıtım İç Anadolu, Doğu Anadolu, Ege ve Marmara bölgelerinde bulunan bölge müdürlükleri ve Türkiye genelinde ki 300’ü aşkın bayi aracılığı ile Tüm Türkiye’ye ürünlerini dağıtmakta. İçerisindeki mineral değerleri yönünden zengin olan Beypazarı Maden Suyu kalitesi ile tüketicilerin beğenisini kazanarak Türkiye pazarında en büyük Pazar payına sahip oldu.

beypazari maden suyu tesisleri (1)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika