...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1950 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Beyter Dutlu Tahtalı Termal Tesisleri

28 Mart 2013 Tarihinde Yayınlandı 654 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Beyter Dutlu Tahtalı Termal Tesisleri

beyter dutlu tahtaliTesislerimiz Ankara il merkezinden 90 Km. Beypazarı ilçe merkezine 20 km. Mesafededir. Ankara- Beypazarı devlet karayolunun 85.Km .den sola ayrılan Asfalt yoldan ulaşılan ve söz konusu yol ayrımından 5 Km. Güneydogu İstikametinde bir dere yatağının iki tarafında yeşillikler içerisinde ağaçlarla Kaplı Tesislerinden oluşmaktadır.

Bir doğa harikası olan, yeşillikler ağaçlar arasındaki termal tesisler temiz Havası, Sessizliği kuş cıvıltıları arasında gürültüden uzak dinlenme ve şifa Cennetidir.Tesislerimizde bulunan 3 adet Termal doğal tamamen kaynak olan suların Bir çok hastalığa derman olduğu bilinmektedir.

Kaplıcalar Yönetmeliği çerçevesinde, Tam Teşekküllü Devlet Hastanelerinden alacağınız Sevk raporuyla Beyter Dutlu Tahtalı Termal İçmece ve Kaplıcalarında, tedaviniz sonucunda alacağınız tedavi belgesi ve faturanızla, Tedavi Masraflarını (Emekli Sandığı SSK, Bağkur vs.)Bütçe Kanununda belirtildiği şekilde Geri alabileceksiniz. Her türlü sevkli hastayı tedavi etmek açısından Beyter Dutlu Tahtalı Termal İçmece ve Kaplıcalarını tercih etmeniz menfaatiniz İcabıdır. Bizler Yasal Olarak Sağlık Bakanlığından alınan İşletme Ruhsatı ile hizmet Veren gerçek termal İçmece ve kaplıcayız.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| haberler|imajbet
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika