...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

BTO Türkçe Konuşan Genç Girişimcileri ağırladı…

05 Mayıs 2015 Tarihinde Yayınlandı 313 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BTO Türkçe Konuşan Genç Girişimcileri ağırladı…

DSC_0389 (Small)TOBB 18. Türkçe Konuşan Girişimciler Programına Almanya, Arnavutluk, Gürcistan, Bulgaristan, Irak, İran, Kırgızistan, Makedonya, Moldova, Özbekistan, Romanya, Ukrayna, Yunanistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Türkmenistan, Tacikistan, Sırbistan, Rusya Federasyonu, Kosova gibi 21 Ülke ve 5 özerk bölgeden 47 katılımcı Beypazarı Ticaret Odası tarafından ağırlandı.

Komşu ülkelerde, Orta Asya’da, Balkanlarda yaşayan ve Türkçe konuşan girişimciler ile ülkemizin bağlarını güçlendirmek için 2005 yılından bu yana Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Dışişleri Bakanlığının işbirliğinde, Türkçe Konuşan Girişimciler Programı düzenlenen kapsamında Ankara’ya gelen girişimciler Yönetim Kurulu Başkanı H.Necdet Çalışkan’ı makamında ziyaret ettiler.

50 kişiden oluşan heyeti makamında ağırlayan H.Necdet Çalışkan, BTO ve İlçemiz hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra, heyet katılımcıları tarafından ilçemizdeki turizm, ticaret, tarım, sanayi gibi sektörlerle ilgili sorulan soruları cevapladı.

21 Ülke ve 5 özerk bölgeden ziyarete gelen katılımcıların İlçemizde kendi sektörlerinde yatırım yapma ve ortak projelerde yer alma planlarını dinleyen Çalışkan “ Ticaret ufkumuzun genişlemesi ve yeni yatırımlara kapılarımızı açabilmek için farklı kültürlerle fikir alışverişinde bulunmak önemlidir. Bu konuda sizlere yardımcı olabilmek bizleri de mutlu edecektir.” dedi.

DSC_0385 (Small)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika