...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

ÇALIŞKAN “SORUMLULUĞUMUZUN ARTTIĞININ BİLİNCİNDEYİZ”

27 Mayıs 2013 Tarihinde Yayınlandı 419 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»ÇALIŞKAN “SORUMLULUĞUMUZUN ARTTIĞININ BİLİNCİNDEYİZ”

beypazari ticaret odasi toplanti (2)Beypazarı Ticaret Odası’nda  Organ Seçimlerini, 8  Meslek Komitesinden  7 sini alarak kazanan H.Necdet Çalışkan’ın grubu olmuştu.

Seçim sonuçlarının kesinleşmesinin ardından, meclis üyeleri bir araya gelerek önce meclis başkanını daha sonra da Yönetim Kurulu’nu belirledi. Yönetim Kurulu ise kendi arasında Başkanı seçerek seçim sürecini tamamlamış oldular.

Yeni hizmet dönemine genç ve dinamik bir yönetimle devam edileceğini belirten Çalışkan “Birlikte çalışmanın gücüyle, Parti  ayırımı yapmadan, hizmet etme bilincinin yüksek olduğu çalışmalarımızın farklılığının ve doğruluğunun ödülünü Demokratik ortamda kazandığımız seçimle de belgelemiş olduk. 8 meslek komitesinden 7 sini kazanarak sorumluluğumuzun bir kat daha arttığının bilincindeyiz. Odamızın özel sektörden doğan bir güç olduğunun farkındalığı ve bize duyulan güvenle yeni hizmet döneminde de birlikte çalışmanın gücüne inanıyoruz. Bugün yeni yönetim seçimlerinde oy vermeye gelen her düşünceye açık olduğumuzu samimiyetle söyleyebiliriz. BTO Yönetimi olarak omuz omuza, birlik ve beraberlik içinde, yolumuza devam edeceğiz.Bu vesile ile seçim faaliyetlerimizde emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ederken, yeni yönetimin odamız ve İlçemiz için hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

beypazari ticaret odasi toplanti (1)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika