...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1964 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

CHP Beypazarı Parti Okulu Projesini Hayata Geçirdi

09 Şubat 2013 Tarihinde Yayınlandı 491 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»CHP Beypazarı Parti Okulu Projesini Hayata Geçirdi

CHP Beypazarı İlçe Teşkilatı Parti Okulunun 25-26 Ocak Tarihlerindeki Eğitim Çalışmasına katılan grupların sosyal projeleri uygulanmaya başladı.

İlk proje Eğitimciler Proje Grubu tarafından Uruş Beldesinde gerçekleşti. Danışmanlığını Nurşen Çalışır’ın yaptığı Hasan Kostak, Özgür Duran, Dilek Özmen, Durmuş Ali Gülen ve Tunay Kahya isimli partililerin oluşturduğu Grup Uruş Beldesindeki 5. ile 8. sınıf arasındaki 15 öğrenciye  sınıflarına göre deneme sınavı yaptı. Deneme sınavı sonrası öğrencilere test ve yardımcı kitaplar hediye edildi.

Öğrenci ve Veliler CHP tarafından hayata geçirilen projeden memnun kaldıklarını belirterek Beldelerinde okul  olmadığı için öğrencilerin bu tür sınavlar için Beypazarı’na gitmek zorunda kaldıklarını belirtti.Grup üyeleri sınav sonrası öğrencilere ikramlarda bulunarak onlarla sohbet etme imkanı buldu.Eğitimciler Proje Grubu üyeleri Sınav sonuçlarının değerlendirilerek öğrenci ve velilere karne olarak verileceğini de söyleyerek, projenin farklı mahalle, köy ve beldelerde farklı zamanlarda uygulanmaya devam edeceğini belirtti.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika