...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1964 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

CHP İLÇE BAŞKANI UYSAL ‘ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMLERDE İTTİFAK YAPACAĞIZ’

25 Eylül 2013 Tarihinde Yayınlandı 662 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»CHP İLÇE BAŞKANI UYSAL ‘ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMLERDE İTTİFAK YAPACAĞIZ’

CHP Beypazarı İlçe Başkanı Ali Uysal ; “ Önümüzdeki seçimlerde bir ittifak yapacağız.AKP karanlığına karşı halk ile ittifak yapacağız.”

IMG_2189 (Small) Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili İzzet Çetin bir dizi ziyaret için Beypazarı’na geldi. Milletvekili Çetin , Beypazarı Okul Taşıtları Kooperatifi ve Taşıyıcılar Kooperatifine ziyarette bulundu.Okul serviscilerinin büyük bir çoğunluğunun katıldığı ziyarette sorunlarla ilgili Ankara Valiliği ile görüşeceğini ve Meclis çatısı altında sorunların çözümü için çalışacağını belirtti. Milletvekili Çetin’e Beypazarı İlçe Başkanı Ali Uysal , parti yöneticileri ve çok sayıda partili eşlik etti. Milletvekili İzzet Çetin,ziyaretlerin ardından parti binasına geçerek önemli açıklamalarda bulundu. Çetin parti binasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. Beypazarı Haber Gazetesi muhabirlerinden Murat Yüksel’in “Bundan önceki yerel seçimlerde ilçe genelindeki CHP seçmeni MHP’ye destek verdi. Bu seçimlerde CHP – MHP dayanışması yaşanacak mı?” sorusu üzerine Çetin önemli açıklamalarda bulundu.

AKP’yi yıkacağız

CHP Ankara Milletvekili İzzet Çetin , siyasal partilerin iktidar olmak için çalıştıklarını belirterek ; “Meclis çatısı altında bulunan , muhalefet yapan tüm partilerin ortak amacı , ülkeyi Ortaçağ karanlığına sürüklemek isteyen AKP iktidarını yıkmak olmalıdır. Her siyasi partinin hedefi iktidar olmaktır. Bizler yerel seçimleri çok önemsiyoruz.

Yerel seçimlerde isimler önemli

Yerel seçimlerde kazanılacak olan zafer AKP iktidarın çökmesine neden olacaktır.” dedi.  Beypazarı’nda sosyal demokrat seçmenin IMG_2174 (Small)geçtiğimiz dönemlerde MHP’ye destek olmasını değerlendiren Çetin ; “Geçtiğimiz dönemlerde sosyal demokrat seçmen , Mansur Yavaş ismi ile MHP’ye destek olmuştur. Bu seçimlerde ise CHP’nin belirleyeceği isim üzerinde MHP tabanın desteğinin , AKP iktidarının hezimete uğramasında büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum.” dedi.

MHP olmazsa olmaz değil

Beypazarı siyasetinde MHP’nin olmassa olmaz konuma gelmesindeki Mansur Yavaş etkisi ile birlikte sosyal demokratların oyunun etkili olduğunu söyleyen Çetin ; “CHP Beypazarı örgütü kongre seçimlerinden sonra Ali başkanımızla birlikte büyük bir ivme kazandık. Bölge milletvekillerimiz köy köy gezerek , çiftçimizin , yurttaşımızın sorunlarını meclis çatısına taşıdık ve taşımaya da devam edeceğiz. Halka inerek sorunları yerinde tespit etmeye devam ediyoruz. Beypazarı’nda CHP’nin belirleyeceği aday etrafında tüm seçmenler birleşmeli ve AKP iktidarına son verilmelidir.” ifadelerini kullandı. Çetin AKP iktidarının devlet sermayesini kullanarak seçimlere hazırlandığını belirterek , bu tutumun vatandaşlar tarafından tepki ile karşılandığını sözlerine ekledi. Beypazarı İlçe Başkanı Ali Uysal ; “Beypazarı’ndaki sosyal demokratlar geçtiğimiz süreçte MHP’ye destek verdi. 2014 seçimlerinde belirleyeceğimiz adayımıza MHP tabanının , geçmişte verdiğimiz desteğin vefa borcunu kendilerinden talep edeceğiz.AKP karanlığına karşı halk ile ittifak yapacağız.” dedi.

Murat Yüksel / Beypazarı Haber Gazetesi

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika