...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 2005 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

CHP’den yeni Orman İşletme Müdürü’ne ziyaret

23 Ağustos 2013 Tarihinde Yayınlandı 569 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»CHP’den yeni Orman İşletme Müdürü’ne ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Beypazarı İlçe Başkanı Ali Uysal, Karaşar Belediye Başkanı Ali Özdamar ve yönetim kurulu üyeleri Beypazarı Orman İşletme Müdürlüğüne atanan Adem Parlak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
 
IMG_0678 (Small)Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali Uysal beraberinde Karaşar Belediye Başkanı Ali Özdamar ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Beypazarı Orman İşletme Müdürlüğüne yeni atanan Adem Parlak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

CHP İlçe Başkanı Ali Uysal, Adem Parlak’ın Beypazarı Orman İşletme Müdürlüğü’ne atanmasından memnuniyet duyduklarını ifade ederek, başarılar diledi.

Samimi ve sıcak bir ortamda geçen ziyarette Karaşar Beldesiyle ile ilgili Başkan Özdamar’dan bilgi alan İşletme Müdürü Parlak, Karaşar Orman Bölgesiyle ilgili ortak çalışmalar yapabileceklerini belirtti.

Beypazarı Orman İşletme Müdürü Adem Parlak, CHP Beypazarı İlçe Başkanı Ali Uysal ile beraberinde Karaşar Belediye Başkanı Ali Özdamar ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz