...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1996 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

DOĞAL PLATO BEYPAZARI ‘BABA MİRASI’NA KUCAK AÇTI

27 Ağustos 2015 Tarihinde Yayınlandı 961 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Kültür Sanat»DOĞAL PLATO BEYPAZARI ‘BABA MİRASI’NA KUCAK AÇTI

Başkent Ankara’nın Tarihi ve Turistik İlçesi Beypazarı yeni bir sinema filmi çekimlerine daha ev sahipliği yapıyor.

dogal plato beypazariBugüne kadar birçok video klip, tv programı, dizi çekimleri ve belgesellere ev sahipliği yapan Beypazarı, tarihi dokusu, Osmanlıdan günümüze gelen yaşam tarzı ve geleneklerin halen yaşatılıyor olması dolayısı ile birçok yerli ve yabancı yapımcının dikkatini çekiyor.

Yapımcılığını Sine-Line yapımın üstlendiği, yönetmenliğini Sefa Özçelik’in yaptığı ve Beypazarılı pop müzik sanatçısı Furat Emir, Yakup Yavru, Kemal Kuruçay, Mehmet Emin Eren gibi sinema ve tiyatro dünyasının sevilen isimlerinin yanı sıra, Sanatçı Mansur Ark, Nesrin İşçi, Tuğçe Açıkgöz, Ümit Taşkın, Oğuz Boran, Ankara’nın sevilen sanatçıları Hüseyin Kağıt, Veli Erdem Karakülah, Ankaralı İbocan, ve Mustafa Taş’ın rol aldığı Baba Mirası isimli filmin çekimleri başladı.

Tamamının Beypazarı’nda çekileceği Baba Mirası filminde Beypazarı’ndan da seçilecek kişilere rol verilecek. 2016 Ocak ayında gösterime girecek filmin galası Beypazarı’nda bir konser organizasyonuyla birlikte yapılacak. Ayrıca Veli Erdem Karakülah’ın Kral Tv de yayınlanacak klibinin çekimleri de bu filmle birlikte Beypazarı’nda gerçekleştirilecek.

KAYA GÜNEŞ – İHA

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz