...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1950 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

FLAŞ HABER ! ESKİ HASTANE İÇİN MUTLU SON !

04 Kasım 2014 Tarihinde Yayınlandı 771 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Son Dakika»FLAŞ HABER ! ESKİ HASTANE İÇİN MUTLU SON !

eski hastane (Small)Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’ın uzun süredir yoğun çaba sarf ettiği eski Beypazarı Devlet Hastanesi artık Beypazarı Belediyesi’nin…

Beypazarı ilçe merkezinde yer alan Beypazarı Devlet Hastanesi’nin, Boztepe mevkiinde yeni modern bir binaya taşınması sonrası atıl durumda kalan ve madde bağımlılarının yuvası haline gelen, bundan önceki tahsis ve satış işlemlerinin sonuçsuz kaldığı eski Beypazarı Devlet Hastanesi arazisi, Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’ın uzun süredir gece gündüz demeden gösterdiği çabalar sonucunda, üzerinde bulunan taşınmazlarla birlikte Beypazarı Belediyesi’ne devredildi.

Bizzat Maliye Bakanı tarafından çok kıymetli olduğu gerekçesiyle tahsislerin reddedildiği ve yine Maliye Bakanı tarafından 10 Milyon Türk Lirası bedel biçilen arsa için, önce Milli Emlak Genel Müdürlüğü, akabinde Müsteşarlık makamı ve son olarak Başbakanlığın imzaladığı evrak, akşam saatlerinde Beypazarı Belediyesi’ne ulaştı.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan konu ile ilgili yaptığı açıklamada ” Ankara’da birçok bürokratın kapısını aşındırdık. Geceli gündüzlü görüşmelerimizi sürdürdük, ilçemizin geleceği için büyük önem arz eden bu hususta sonuç almanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemizin menfaati için bu arazi ile ilgili çok güzel düşüncelerimiz, büyük projelerimiz var. Destek veren, emeği geçen tüm bürokratlarımıza teşekkür ediyor, Beypazarımıza Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| haberler|imajbet
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika