...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1963 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

GENÇ MÜHENDİSLER EĞRİOVA’DA BULUŞTU

25 Eylül 2018 Tarihinde Yayınlandı 1.107 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»GENÇ MÜHENDİSLER EĞRİOVA’DA BULUŞTU

İMO Ankara Şubesi Genç Mühendisler Komisyonu tarafından 21-23 Eylül 2018 tarihlerinde Beypazarı Eğriova’da “Genç Mühendisler Kampı” düzenlendi.

İMO Ankara Şubesi Genç Mühendisler Komisyonu tarafından 21-23 Eylül 2018 tarihlerinde Beypazarı Eğriova`da “Genç Mühendisler Kampı” düzenlendi. Kampa 50 kişi katıldı.

0-5 yıllık mühendislerin katıldığı kampta iki gün boyunca mesleki ve toplumsal içerikli konular söyleşi, atölye ve forumla tartışıldı.

Kampın ilk günü İMO Ankara Şubesi önünden kaldırılan araçlarla kamp yerine ulaşıldıktan sonra film gecesi yapıldı.

2. gün sabah Tamer Özşeker`in eğitmenliğinde sabah sporu ile güne başlandı. Kahvaltının ardından “Tanışma Toplantısı” yapıldı ve “Buz Kırıcı Oyunlar” oynandı. Öğle yemeğinden sonra atölyeler yapıldı. Kampta, “Felsefe Atölyesi” İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Marım ve “Ayrışma Ayrışmama Atölyesi” Tamer Özşeker eğitmenliğinde gerçekleştirildi.

Serbest zaman ve akşam yemeğinin ardından ilerleyen saatlerde Genç Mühendisler Forumu düzenlendi. Forumda genç mühendislerin sorunları, sektördeki sıkıntılar ve Oda faaliyetleri tartışıldı.

Forum bitiminde kamp ateşi yakıldı. Kamp ateşinin çevresinde müzikle birlikte katılımcılar keyifli saatler geçirdi.

Kampın son günü doğa yürüyüşü ile başladı. Kahvaltının ardından İnş. Müh. Mustafa Atmaca ve TMMOB Genel Sekreteri Dersim Gül`ün yer aldığı “Türkiye`de Mühendis Olmak ve TMMOB`nin Mühendisliğe Bakışı” söyleşisi gerçekleştirildi.

Kamp, öğle yemeğinin ve serbest zamanın ardından sona erdi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika