...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Güdül Kirmir Vadisi’nde Çevre Düzenlemesi Yapılacak

08 Şubat 2013 Tarihinde Yayınlandı 563 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güdül Haberleri»Güdül Kirmir Vadisi’nde Çevre Düzenlemesi Yapılacak

ankara kalkinma ajansi gudul (2)Ankara Kalkınma Ajansı ile Güdül Kaymakamlığı arasında, “Güdül Kirmir Vadisi Çevre Düzenlemesi” proje sözleşmesi imzalandı.

Ankara Kalkınma Ajansı ile Güdül Kaymakamlığı arasında, “Güdül Kirmir Vadisi Çevre Düzenlemesi” proje sözleşmesi imzalandı.

Ankara Kalkınma Ajansı’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, 2012 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında, Güdül’de bulunan Kirmir Vadisi’ne çevre düzenlemesi öncesi peyzaj çalışmalarını kapsayan proje sözleşmesi, Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Asım Balcı ve Güdül Kaymakamı Fatih Acar tarafından imzalandı.

Projeye verdikleri destekten dolayı Balcı’ya teşekkür eden Güdül Kaymakamı Acar, hazırlanacak çizimler çerçevesinde Kirmir Vadisi’ne çevre düzenlemesi yapılarak, bölgenin turizm potansiyelinden daha fazla yararlanılır hale getirileceğini belirtti.

Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Balcı ise Güdül ilçesi için önemli bir projeye destek vermekten dolayı memnun olduklarını kaydederek, proje desteklerinden Ankara’nın kırsal ilçelerinin daha fazla yararlanmasını arzu ettiklerini ifade etti. Balcı, proje sonucunda oluşturulacak Kirmir Çayı Vadisi çevre düzenleme planının, ilçe turizmi için çok yararlı olacağına inandıklarını bildirdi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz