...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1963 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hamide Özalp Mihalıççık Selami Vardar Yaşlılar Köşkü’nü Ziyaret Etti

25 Mart 2013 Tarihinde Yayınlandı 726 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»Hamide Özalp Mihalıççık Selami Vardar Yaşlılar Köşkü’nü Ziyaret Etti

Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp’in eşi Hamide Özalp Yaşlılar Haftası sebebiyle Mihalıççık Selami Vardar Yaşlılar Köşkü sakinlerini ziyaret etti.

Sekli Yaşlılar Köşkü’nün tadilatta olması sebebiyle Belediye Meclis Üyesi Vildan Çalışkan ve BEYVAK  Kadın Kolları Başkanı Nilgün Ürün ile birlikte Mihalıççık Selami Vardar Yaşlılar Köşkü’nü ziyaret eden Hamide Özalp yaşlılarla sohbet etti.

Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Genel Başkanı Gülgen Dural ve vakfın Eskişehir şubesi yetkililerinin de bulunduğu ziyarette Gülgen Dural köşk sakinlerine çeşitli hediyeler verdi.

Hamide Özalp “Yaşlıların, yılların birikimi ile olayları daha geniş bir bakış açısı ile yorumlama yeteneklerinden, deneyimleri ve birikimlerinden yararlanarak toplumsal yaşama katılımlarını sağlamak hepimize düşen görevdir.Yaşlılarımızın bakım, barınma, sağlık gibi temel gereksinimlerin karşılanması yönünde çalışmak onlara saygı ve sevgi ilgi göstermek zorlukları ve güzellikleriyle yaşamlarının ortağı olmak, sorunların aşılması için çaba göstermek insanlık ve yurttaşlık görevidir” dedi.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika