...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

HANCIOĞLU; ‘VAKİT KOL KOLA YÜRÜME VAKTİDİR’

24 Ekim 2018 Tarihinde Yayınlandı 3.048 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»HANCIOĞLU; ‘VAKİT KOL KOLA YÜRÜME VAKTİDİR’

2019 Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimler için partilerin belediye başkanı aday adayları çalışmalarını sürdürüyor. Beypazarı siyasetinde adı son zamanlarda sıkça duyulan Ali Hancıoğlu Ak Parti’den Beypazarı Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Çalışma ofisinde basın mensupları ile bir araya gelen Hancıoğlu “arkamızda partililerimizin yanı sıra, diğer siyasi partilere gönül vermiş abilerimiz, kardeşlerimiz, değerli insanlar var. Hep desteklediler, beklediler  ve o gün geldi ! vakit  kol kola yürüme vaktidir,  vakit birlik; beraberlik vaktidir, hizmet vaktidir, çok çalışmak, başarmak vaktidir.Vakit Beypazarı vaktidir.” dedi.

AK Parti Beypazarı Belediye Başkanı Aday Adayı Ali Hancıoğlu yaptığı açıklamada;

“Bilindiği gibi 27.dönem milletvekilliği seçimlerinde Beypazarı’mızı ve bölge halkını temsilen uzun yıllardır davasına hizmet ettiğim AK Parti’den aday adaylığına başvurmuş, halk ile bütünleşerek güzel çalışmalar gerçekleştirmiştik.

Aday adaylığından, adaylık sürecine geçemeyişimiz, bizimle bütünleşen, bize inanan insanları üzse de, bizleri çok daha azimle çalışmamız gerektiği konusunda teşvik etmiştir.

Yerel seçim söylentileri başladığı andan itibaren birçok kişi, gerek sosyal medya ve telefonlar yoluyla, gerekse yüz yüze gelerek, şahsıma, Beypazarı’na hizmet konusunda güvendiklerini belirtip, belediye başkanlığına aday olmam konusunda yoğun taleplerde bulunmuşlardır.

Bu güne kadar partimizi güçlü kılmak, hükümeti; dolayısıyla ülke yönetimini güçlü kılmak adına, var gücümüzle mücadele ettik ve en iyi şekilde başardık. Bizler menfaat beklemeden hizmet verebilmeyi sivil toplum kuruluşlarında, partimizin gençlik kollarında, ana kademenin çeşitli hücrelerinde, zorlu şartlarda çalışarak, kısacası mücadele ederek öğrendik.

Partimize ilk katıldığım günden bu yana, gün geldi direklere çıkıp bayrak astım, gün geldi takdir görerek yönetimde çeşitli görevlere getirildim. İçimizden gelen şevkle, bu davanın bir neferi olarak elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Çok şükür, bunca zamanda rüştümüzü ispat ederek önemli deneyimler kazandık. Bu süreçte edindiğim en önemli deneyim; halkın isteğine kulak vermek, halkı dinlemek, özümsemek ve halkla bütünleşmek olmuştur.

Şimdi; gönülleri hoşnut etme, halkın isteklerine karşılık verme ve ilçemize hizmet etme zamanı! Yüce Rabbimin müsaadesi ve halkımızın takdiri ile; önümüzdeki yerel seçimlerde, AK Parti’den Beypazarı Belediye Başkanı Aday Adaylığımı huzurlarınızda açıklamaktan gurur duyuyorum.

Hemen belirtmeliyim ki bu karar bir iki günde alınmış bir karar değildir. Biz, yıllardan beri bu günler için hazırlandık. Beni tanıyanlar için de, süpriz olmadığını düşünüyorum. Sağolsunlar, arkamızda partililerimizin yanı sıra, diğer siyasi partilere gönül vermiş abilerimiz, kardeşlerimiz, değerli insanlar var. Hep desteklediler, beklediler  ve o gün geldi ! vakit  kol kola yürüme vaktidir,  vakit birlik; beraberlik vaktidir, hizmet vaktidir, çok çalışmak, başarmak vaktidir.Vakit Beypazarı vaktidir.

Doğup büyüdüğüm kente, vefa borcumu ödemek için bu göreve talibim! Bu memlekette, herkesin yüzünü güldürmek için bu göreve talibim! Ahşap evlerde oturan vatandaşla, villada oturan vatandaşın eşit hizmet alabilmesi için bu göreve talibim !

Hz. Ömer ‘’Mülkün Temeli Adalettir.’’ diyor. Bizde vatandaşlarımıza, çalışanlarımıza adaletle hizmet edeceğiz.

Siyaset hizmet aracıdır. En üstün hizmetin, insana hizmet olduğuna inanıyorum. İnsanın mutluluğu, huzuru, güveni ve sağlığı çalışmalarımızın hedefini teşkil eder. Kavgaya ayıracak kadar çok zamanımız yok, memleketimiz için yapacak çok işimiz var. Belediye dışındaki kurumlara gereğinden fazla müdahil olmayıp, zihin ferahlığı içerisinde herkesin memleketine daha güzel hizmet edebilmesi için destek olacağız.

Kurumların kendi aralarında koordinasyon ve verimlilik içinde çalışmasını sağlayacak, gereksiz tartışmalara engel olacağız. Büyüklerimize sadakat ve vefa gösterecek, onların sözünü ve beklentilerini hiçbir zaman yere düşürmeyeceğiz. Teşkilatın hukukunu kendi namusumuz bileceğiz. Millete hizmet üretirken ortak aklı harekete geçireceğiz. Halka rağmen hizmet olmaz, biz, her şeyi halkla yapacağız. Yapacağımız çalışmaları önceden halkımıza soracağız. Çoğunluğun menfaati neyse o yapılacak.

Öncelikle, bugüne kadar gücüne güç kattığımız teşkilatımdan, bugün bizlerin arkasında durmasını ve bizlere güç katmasını istiyoruz. Daha etkin hizmet verebilmek ve halk ile birlikte yürüyebilmek için buna ihtiyaç duyuyoruz. Ardından Beypazarı halkının tamamından bu sürece destek olmalarını bekliyoruz. Çünkü seçimi kazandığımızda parçalanmış bir haritaya değil, bütün bir Beypazarı’na hizmet etmek bizim hayalimiz. Çünkü biz birlikte güçlüyüz.

Adaylık sürecinde ki tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyor, hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz