...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1995 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Her Yağmurda Aynı Çile !

15 Şubat 2013 Tarihinde Yayınlandı 650 Kez Okundu
Ana Sayfa » Beypazarı Haberleri»Her Yağmurda Aynı Çile !

Sayın yetkili hep güzelliklerden iyi çalışmalardan bahsediyorsunuz.Bu sorunumuzu manşete taşırsanız memnun olurum.

Bugün akşam iş dönüşü yine aynı çile yine aynı çamur ve su yığınının içinden geçmek mecburiyetinde kaldık. Beypazarı Sağlık Meslek Lisesi önünde bulunan bölgeden işe gidip geliyor akşamlarıda ekmek alıyoruz. Karşıdan araba geliyorsa üstümüze çamur ve su sıçrayacak diye mecburen bekliyoruz ve bazen bu arabaların ardı arkası kesilmiyor. Herkes bilmez ama benim evim hemen karşısında. Burada yer alan fırına hafta sonları kuru almak için yüzlerce araba ile turistler de uğruyor. Burası ya fırın sahiplerince ya belediyece yapılmalı.

Aynı durum ilçenin 2 içme suyu alma merkezinde de böyle, su doldurmaya gittiğimiz bu iki çeşmede resmen çamur deryası.Maden suyu şadırvanı önü, merdivenleri ve kumsüren camii yakınındaki içme suyu çeşmelerinden bahsediyorum. Buralar göz önünde olan yerler ve turizm ilçesi Beypazarı’na yakışmayan görüntülerle karşı karşıyayız. Artık biraz ilçenin görünümüne de önem verilsin başkandan ricamız budur.

beypazari camurlu yol (3)

beypazari camurlu yol (2)

beypazari camurlu yol (1)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

süreyya özkan
16 Şubat 2013 - 01:06

normal bir şehirin bir mahallesi kadar olan beypazarı 2-3 yıldır hafriyat sahası gibi. Birileri mütemadiyen beypazarı halkına zulüm çektirmek için elinden geleni yapıyor. Belediye başkanı akp ye geçti.. belki hizmet alırım diye ama akp ve melih gökçek beypazarının evlatlık olduğunu kafasına öyle bir yazmışki.. sadaka verir gibi hizmet veriliyor.. istesinler 1 ayda her tarafı gül bahçesine çevirirler.. Yazık çok yazık… yol su alt yapı vb. insani hizmetler için bile siyasi tercihler ön planda tutuluyor… ne diyelim.. sultan süleymana kalmamış dünya..