...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1974 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

HİPODROMDA BEYPAZARI KOŞUSU

16 Ağustos 2018 Tarihinde Yayınlandı 1.328 Kez Okundu
Ana Sayfa » Beypazarı Haberleri»HİPODROMDA BEYPAZARI KOŞUSU

14 Ağustos Salı günü, Ankara yarış programının son kupalı mücadelesi olan ve 3+ yaşlı safkan dişi İngiliz atlarının buluştuğu Beypazarı Koşusu, saat 17.00’da gerçekleşti.

Anadolu Tarım İşletmesi Koşusu ve Enver Güreli Koşusu ile birlikte programın bir diğer önemli koşusu olan 2018 yılı Beypazarı Koşusu‘nu (KV-8 / S / D) Murat Akça‘nın sahibi ve yetiştiricisi olduğu 4 yaşındaki kısrak PRINCESS DI (Kaneko Keepin Company / Mineshaft) jokeyi Halis Karataş ile iç kulvardan yaptığı etkili ataklar ile kazanmayı başardı.

Yarış yaşamının 15. birinciliğine ulaşan PRINCESS DI son olarak, 23 Mart tarihinde İzmir Şirinyer Hipodromu’nda katıldığı Dikili Koşusu’nu (KV-7) bugünkü jokeyi Halis Karataş idaresinde kazanmayı başarmıştı.

Kum pistte 1400 metre mesafede düzenlenen yarışta, 6 safkan ter döktü. Koşunun ikinciliği için kıyasıya bir mücadele yaşanırken, PIRGOS (Dai Jin – Bonnie Scot / Selkirk) ikinci, Mİ BOMBON (Cuvee – Lalla Mina / Distant Relative) üçüncü, JAMALA (Cuvee – Saade One / Polish Precedent) isimli kısrak ise tabelayı tamamladı.

90.000 TL birincilik ikramiyeli koşuda kazanan safkan için bitiriş derecesi 1.27.28 olurken, farklar 2 Boy – Burun – Uzak şeklinde oluştu.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi adına TJK Asli Üyesi Hayrettin Karamazı’ya şiltini, Beypazarı Belediye Başkan Yardımcısı Ali Işık verdi.

Törene, TJK Asli Üyesi Mete Aysal ile Ankara Hipodrom Müdürü Mehmet Şirin Bozkurt da katıldı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika