...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İçme Suyu Hattı Yenileme Çalışmaları Rüstempaşa’da Devam Ediyor

11 Nisan 2013 Tarihinde Yayınlandı 584 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»İçme Suyu Hattı Yenileme Çalışmaları Rüstempaşa’da Devam Ediyor

beypazari icme suyu hatti (3)Ankara Büyükşehir Belediyesi Desteğiyle Beypazarı Belediyesi’nce yürütülen su hattı yenileme çalışmaları devam ediyor.

Yıllardır kullanılan eski su borularının yerini yeni, dayanıklı ve sağlıklı borular alıyor. Beypazarı’nın birçok mahallesinde su borusu hatları yenilendi. Bugünlerde ise ekipler, Hacılar Köprüsü Sokak’tan Daracık Sokağa kadar olan 1750 metrelik kısımda su hatlarını yeniliyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp “Beypazarı’nın altyapısını yıllarca sıkıntı sorun yaşanmayacak hale getirdik. Eskimiş, patlaklar sebebiyle su kayıplarının yaşandığı ve artık gelişen Beypazarı’nın yükünü kaldırmakta zorlanan içme suyu borularımızı, yeni sağlıklı ve dayanıklı, kanserojen madde içermeyen polietilen borularla değiştirdik. Birçok mahallemizde çalışmalarımızı bitirdik. Şimdi ise hacılar köprüsünden başlayıp Rüstempaşa’daki el  sanatları dükkanlarına kadar uzanan kısımda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Kısa süre içerisinde bu bölgenin borularını da yenileyip yolunu yeniden yapacağız“ dedi.

 

hacilar koprusu sokak (Small)

beypazari icme suyu hatti (1)

beypazari icme suyu hatti (2)

beypazari icme suyu hatti

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz