...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 2003 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İlaç Niyetine “BRC Food Sertifikalı Maden Suyu”

23 Ekim 2014 Tarihinde Yayınlandı 348 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ekonomi»İlaç Niyetine “BRC Food Sertifikalı Maden Suyu”
Niyazi_Ercan (Small)Her geçen gün doğal gıdalara ve içeceklere olan talep artıyor. Yapay ve laboratuvar ortamında üretilmiş gıda ve içeceklerin vücuda zararları yapılan araştırmalarla teker teker ortaya çıkıyor.
Yediklerimize ve içtiklerimize her zaman olduğundan daha çok dikkat etmemiz gerekiyor. İngiliz Perakendecilik Konsorsiyumu Standardı da bu doğrultuda (British Retail Consortium Standard) tüm dünyada, ilerlemiş ülkelerde hem üretimde hem de ticarette kabul gören ideal bir uygulama paketi ortaya koydu. Bu sertifika “üretimin üst düzey titizlikle ve standardın gerekliliklerine uygun olarak yapıldığını” gösteriyor.
BRC Food Sertifikasına sahip Beypazarı Maden Suları içerdikleri mineral tuzları ile elementler sayesinde tam şifa iksiri…
Eskiden ‘ilaç niyetine’ içilen maden suyunun önemi gün geçtikçe daha iyi anlaşılıyor, maden suyu hakkında bilinçlenen kişiler niçin ve ne zaman maden suyu içmeleri gerektiğini bilerek sağlıklarını korumak için her gün içmeye devam ediyorlar. Uzmanlar günde en az 2 şişe maden suyu tüketilmesini tavsiye ederken düzenli olarak bu içeceklerin tüketilmesi de birçok hastalığın ve rahatsızlığın sizden uzak kalmasını sağlıyor.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : ,