...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1967 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

İNÖZÜ VE KUMSÜREN DERESİ TAŞKIN DUVARI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

29 Nisan 2013 Tarihinde Yayınlandı 586 Kez Okundu
Ana Sayfa » Foto Galeri»İNÖZÜ VE KUMSÜREN DERESİ TAŞKIN DUVARI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

beypazari belediyesi dere ıslahı (1)İnözü Vadisi girişinde bulunan dere ve İmam Hatip Lisesi altında bulunan Kumsüren deresinde taşkın duvarı ve dere ıslahı çalışmaları devam ediyor.

Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp çalışmaları yerinde inceledi. İnözü Vadisi girişinde Hacılar Köprüsü’nden başlayıp 1270 metre mesafeye uzanan taşkın duvarı çalışması titizlikle sürdürülüyor.Çalışmaların tamamlanmasıyla olası toprak kaymaları önlenerek sellerde yakın çevrenin zarar görmesi engellenmiş olacak.Çalışmalar tamamlandığında bölge daha güzel bir görünüme kavuşacak.

Kumsüren deresinde de aynı şekilde yürütülen duvar çalışmasıyla toprak kayması sebebiyle yolun sürekli daralması önlenerek, vatandaşların yoldan daha güvenli geçmeleri sağlanacak. Çalışmaların tamamlanmasıyla derenin daha önceki çirkin görünümünü de ortadan kalkmış olacak.

Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp ekiplerin çalışmaları hızla sürdürdüğünü belirterek, en kısa zamanda bölgedeki çalışmaları bitireceklerini, duvarın tamamlanmasının ardından üstüne çekilecek tel örgüyle de, dereye çöp ve moloz yığını atılmasını da engelleyeceklerini ifade etti.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika