...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1964 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

İşini İnternete Taşımak İsteyen KOBİ’ler Arama Motorlarıyla Satışlarını Artırıyor

14 Eylül 2019 Tarihinde Yayınlandı 22 Kez Okundu
Ana Sayfa » Advertorial»İşini İnternete Taşımak İsteyen KOBİ’ler Arama Motorlarıyla Satışlarını Artırıyor

İşini İnternete Taşımak İsteyen KOBİ’ler Arama Motorlarıyla Satışlarını Artırıyor

Küçük ve orta büyüklükteki işletmeler artık online satış yöntemiyle çok daha fazla satış yapabileceklerinin, daha fazla sayıda müşteriye ulaşabileceklerinin farkında! Arama motorlarında daha üst sıralarda yer almak için yapılması gereken SEO çalışmaları ise neredeyse tüm KOBİ’lerin yakın markajında bulunuyor. Çünkü artık arama motoru optimizasyonu online satış yapmak isteyen tüm işletmeler için bir seçenek olmaktan çıkıp zorunluluğa dönüştü.

Online satış hedeflerini yükseltmek ve işini büyütmek isteyenler ise SEO çalışmaları ile çok daha yakından ilgileniyor. İnternet sitelerine doğal bir popülerlik kazandırmak için farklı tekniklerle gerçekleştirilebilen bu çalışmalar hakkında detaylı bilgi almak isteyen KOBİ’ler rotasını Digitalzone’19 konferansına çevirebilir. Zeo Agency tarafından ilk defa 2013 yılında düzenlenen ve o günden bu yana her yıl merakla beklenen Digitalzone için geri sayım başladı bile…

KOBİ’lerin merak ettiği pek çok sorunun yanıtını öğrenebileceği bu etkinlik 9 Ekim 2019 tarihinde Radisson Blu Hotel Şişli’de düzenlenecek. Uluslararası bir dijital pazarlama deneyimi yaşamak isteyenlerin bir an önce yerini ayırtmasında fayda var. Büyük ilgi gören bu etkinliğin network fırsatlarıyla dolu olduğunun da altını çizmek lazım! Sadece SEO’ya dair bilgi almak amacıyla değil, fırsatları değerlendirmek için de Digitalzone harika bir seçenek!

Digitalzone Konuşmacı Listesini Gördünüz mü?

Konuşmacı listesi ise kendi alanında başarısını kanıtlamış isimlerden oluşuyor. Found’dan Hannah Thorpe, Peak Ace’ten Bastian Grimm, Verve Search’ten James Finlayson, Distilled’dan Dominic Woodman, Skyscanner’dan Emre Güney, Zeo Agency’den Yiğit Konur ve Ozan Ketenci, Ahrefs’ten Nick Churick, DataForSEO’dan George Svash, Optdcom’dan Serbay Arda Ayzit, Mosanta’dan İlyas Teker, Performics’ten Okan Kortan ve Kriko’dan Uğur Eskici katılımcılarla buluşuyor. Her oturumun sonunda konuşmacılar 15 dakika boyunca soruları yanıtlayacak.

Bu arada yabancı dil de sorun olmuyor çünkü simultane çeviri yapılacak! Sonuç olarak eğer SEO sizin de yakın markajınızdaysa Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferanslarından biri olan Digitalzone’daki yerinizi alın. İstanbul’da uluslararası bir konferansa katılma deneyimi yaşamanızı sağlayan bu etkinlik her yıl çok büyük bir ilgi görüyor. Geç kalırsanız konferansta konuşulanları internette aramak zorunda kalırsınız.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika