...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

İTFAİYEDEKİ YETERSİZLİK NALLIHAN’I TEHDİT EDİYOR

07 Aralık 2018 Tarihinde Yayınlandı 1.729 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»İTFAİYEDEKİ YETERSİZLİK NALLIHAN’I TEHDİT EDİYOR

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Nallıhan bağımsız Meclis üyesi Abdülfettah Güngör, Nallıhan’daki itfaiye personeli yetersizliğine dikkat çekerek, “Büyük bir yangında bu ihmalin bedelini kimse ödeyemez” dedi.

Büyükşehir Belediyesi’nin Nallıhan’a personel ve araç takviyesinde bulunması gerektiğine dikkat çeken Güngör, şunları söyledi:

AHŞAP EV SAYISI FAZLA

“Nallıhan ilçe merkezinin yanında mahalle statüsündeki köylerde de ahşap evlerin sayıları çok fazla. 2013 yılından sonra burada yüksek katlı binalar da yapılmaya başlandı. Nallıhan’da 20 tonluk bir tanker ve bir arazöz var. Merdivenli araçların olmaması yüksek katlara müdahalede sorun oluşturuyor. Nallıhan’da üç vardiya halinde ikişer personel görev yapıyor. Birisi itfaiye eri diğeri araç şoförü.

TAKVİYE YAPILMASI ŞART

9 bin nüfusa sahip Çayırhan’da da durum aynı. İlçemizde zaman zaman yangınların çıktığına şahit oluyoruz. Geçtiğimiz aylarda Çayırhan’daki bir vatandaşımızın evinde yangın çıktığında bu yetersizliği gördük, ev küle döndü. İtfaiyedeki yetersizlik Nallıhan’ı ve Çayırhan’ı tehdit ediyor. Büyük bir yangında bu ihmalin bedelini kimse ödeyemez. Belediye Meclisi’ne önerge de verdim. Büyükşehir Belediyesi’nin buraya personel ve araç takviyesinde bulunmasını istiyoruz.”

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika