...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

KAYI DOĞA SPORLARI KULÜBÜ KURULDU

29 Aralık 2014 Tarihinde Yayınlandı 371 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Spor»KAYI DOĞA SPORLARI KULÜBÜ KURULDU

Beypazarılı doğa ve sporseverler tarafından kurulan Beypazarı Belediyesi KAYI Doğa Sporları Kulübü Derneği, Beypazarı’mızın eşsiz doğasını ulusal ve uluslararası platformda tanıtmayı amaçlıyor.

kayi doga sporlari kulubu logoDernek başkanı Cem Koçyiğit, Türkiye’nin en farklı coğrafi özelliklerini içinde barındıran Beypazarı ve civarında, kulübümüz aracılığı ile trekking, bisiklet, oryantring, dağcılık, kanyon geçişi, doğa fotoğrafçılığı, kano, off-road ve rafting gibi bir çok spor dalında ulusal ve uluslararası yarışma, tanıtım, eğitim gibi aktiviteler düzenleyeceklerini, memleketimizin bu çok renkli ve ilginç doğasını herkese tanıtarak Beypazarı’nı bir cazibe merkezi haline getireceklerini söyledi.

Dernek Başkanı Cem Koçyiğit “Tarihi evleri, yemekleri ve kültürü ile 10 yıl kadar önce kültür turizminde güzel bir sıçrama yapan Beypazarı, bu proje ile doğa sporları ve doğa turizminde daha büyük bir sıçrama yapacak ve bu sayede popülaritesi artan şehrimiz, bir ilgi odağına dönüşerek ekonomik yönden de Beypazarı’na büyük katkı sağlayacak. Bu oluşuma en büyük desteği veren, başta Belediye Başkanımız Tuncer Kaplan olmak üzere Beypazarı Belediyesi, Beypazarı Kaymakamlığı ve Sivil Toplum Kuruluşlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ulusal Ajanslarla iş birliği ve koordinasyon içerisinde, Beypazarı’nda hızla büyük bir sinerji oluşturacaklarını belirten Koçyiğit, KAYI DOĞA SPORLARI KULÜBÜ’ne tüm Beypazarlıların sahip çıkmasını ve faaliyetlere katılmalarını beklediklerini de sözlerine ekledi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika