...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

KAYMAKAM AKSOY OKULLARI ZİYARET EDİYOR

12 Aralık 2018 Tarihinde Yayınlandı 1.253 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»KAYMAKAM AKSOY OKULLARI ZİYARET EDİYOR

Beypazarı Kaymakamı Can Aksoy, beraberinde Beypazarı Milli Eğitim Müdürü Hürrem Dursun ile birlikte Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Okul Müdürü Nuri Caner’den okul hakkında bilgiler alan Kaymakamımız, okulda eğitim veren branşları ve atölyelerin bölümlerini gezerek bölüm şefleri ve öğretmenlerinden bilgiler aldı. Okul toplantı salonunda idareci ve öğretmenlerle görüşen Kaymakam Aksoy daha sonra öğrencilerle de bir süre sohbet etti.

Yeni yapılan okulun dış atölyelerini de gezen Kaymakam Aksoy burada Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü sıra ihtiyacının %80’nin karşılandığı mobilya atölyeleri ve yine çevre ilçe okullarının temizlik ürünlerinin ihtiyaçlarının karşılamak maksadıyla üretim yapan kimya atölyeleri gezildi. Ülkemizde bir çok meslek lisesinin elektronik eğitim setlerini yapan elektrik atölyelerinde üretimi yapılan ekip ve cihazlar ile okul proje teklifleri ile sağlanan maddi imkanlarla okula kazandırılan makine ve cihazlar incelendi.

Gezi sonunda Kaymakam Aksoy, Üreterek öğreten Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenlerini kutluyorum. Önümüzdeki sene bitecek ve okula ayrı bir sinerji sağlayacak yeni kampüslerinde daha nasıl üreten başaran bir okul tablosu çizeceklerini şimdiden merak ediyorum. Burada gördüğüm uyumlu eğitim ekibi ve öğrencilerinin başarılarının devamını diliyorum, dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika