...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1950 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KAYMAKAM SEYİTOĞLU SURİYELİ İŞÇİLERİ ZİYARET ETTİ

05 Mayıs 2016 Tarihinde Yayınlandı 1.856 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»KAYMAKAM SEYİTOĞLU SURİYELİ İŞÇİLERİ ZİYARET ETTİ

Beypazarı Kaymakamı Suat Seyitoğlu, tarlalarda çalışan Suriye’li işçileri ziyaret etti.

suat seyitoglu suriyeli isciler (4)Beypazarı Kaymakamı Suat Seyitoğlu, zorlu yaşam koşulları içerisinde hayatlarını devam ettirmeye çalışan Suriyeli işçilerin istek ve sıkıntılarını çalıştıkları tarlalarda dinledi.

Beypazarı Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Suriyeli işçilerin sağlık durumlarının kontrol edilerek, gıda yardımı, barınma ve çocukların eğitim ihtiyaçları konusunda gerekli talimatları vererek, ailelerin herhangi bir ihtiyaçlarında kendilerine ulaşabileceklerini söyledi.

Seyitoğlu, işçiler ile olan sohbetinde çocukların eğitiminden, sağlık hizmetlerine kadar her konuda destek olacaklarını ifade etti. Ayrıca yakın zamanda İlçemiz genelinde 870 Suriye’li çocuk olduğunu, bunlara yönelik Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile önce çocuklardan başlayıp daha sonrada yetişkinlere Türkçe kursunun verileceğini belirtti.

Kendilerini ziyaret eden Suriyeli aileler de, İlçe Kaymakamı Suat Seyitoğlu’nun ziyaretlerinden ötürü duydukları memnuniyetleri dile getirerek, kendilerini unutmayarak kömür , barınma ve diğer ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda yaptığı yardımlardan dolayı teşekkür ettiler.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| haberler|imajbet
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika