...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 2005 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KEMAL ÇELEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

08 Temmuz 2018 Tarihinde Yayınlandı 3.372 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»KEMAL ÇELEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Beypazarı’nda yerel seçim çalışmalarının başlaması sonrası Saadet Partisi Beypazarı İlçe Başkanı Kemal Çelen, Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.

Kemal Çelen yaptığı açıklamada

‘ Belediye Başkanlığına aday adayıyım.

Değerli hemşehrilerim.

1974 yılından beri aktif siyasetle uğraşan, Beypazarı’nı en iyi tanıyan, sorunlarını ve yaşanan sıkıntıları en iyi bilenlerden biriyim. Bu sorunların bir çoğunu gazetecilik mesleği ile geçmişte çözülmesine katkı sağladık. Beypazarını daha güzel günlere götürmek amacıyla eski başkanlardan İbrahim Demir ve Mansur Yavaş’a Beypazarı’nın geleceği adına ekip desteği de verdik. Güzel ve başarılı hizmetlerin yapılmasına katkılarımız oldu. Eleştirdiğimiz konular da oldu ve bu konularda ters de düştük, bedelde ödedik.

Bugün Beypazarı sorunları yumak oldu, insanlar kutuplara ayrıldı, kurumların dna sı bozuldu. Belediye borç batağı içine sokuldu. İhtiyaç fazlası 3-4 katı personel alınarak bütçe açığı veren bir belediye haline geldi. Menkul ve gayri menkuller satıldı. İnsanlar ötekileştirildi ve kavgacı bir yapı ilçede hakim sürmeye başladı. Benden olmayanlara yaşam hakkı tanımayan bir sistem oluşmaya başladı.

Çoluk çocuğumuza güzel bir gelecek hazırlamak, yaşanılabilir bir ilçe haline getirmek, insanların bu ilçede yaşamaktan mutlu olduğu, güven duyduğu, huzur bulduğu, sevgi ve saygının hakim olduğu, bir ilçe özlemini hayata geçirmek elzem hale geldi.

Bu güne kadar makam ve mevki peşinde koşmadım, koltuk sevdalısı olmadım. Birilerine yağcılık, yakakalık, yalakçılık yapmadım, dik durduk, eğilmedik. 2004 yılında Saadet Partisinden davam için Beypazarı Belediye Başkan adayı olmuştum. Şimdi yine Beypazarı sorunları’nın çözülmesi, 5-10 yıllık değil en az 100-150 yıllık yatırım projelerinin planlanması, her gelen başkanın geçmişte yapılan yatırımları yıkıp yok etmeyecek yeni bir şehir planlamasının yapılması, yanlış planlamalara neşter vurulması, potansiyeli olan Beypazarı’nın önünü açmak adına aday adayı olduğumu kamuoyuna açıklıyorum.

Yerel yönetimlerden yaşadığım sıkıntıları ve üzerime kurulan kumpasları, yaşatılan ekonomik sıkıntıları en iyi bilen biri olarak ilçede hiç bir esnaf, hiç bir şahıs, hiç bir memurun ekmeğiyle oynanmayacağına, kumpaslar kurulmayacağına, öteleme ve ayrımcılık yapılmayacağına, yakınlara iş peşkeşi çekilmeyeceğine, barışık bir yönetim sergileneceğine ve işin ehline verileceğine ve adil bir yönetim sergileneceğine yeminim olsun.

Büyüklenmek Allah’a mahsustur. Biz makamdan güç alan değil, makam gücünü halkın hizmetine sunan bir anlayışı temsil ediyoruz.

Adayım demedim, aday adayı olduğumu söyledim. Sizler teveccüh gösterip tercih ederseniz aday olacağım.

Elbette sevenlerimiz olduğu gibi sevmeyenlerimiz ve aleyhte olanlarınızda vardır. Biz koltuğa değil, gönüllerinizin tahtına oturmaya talibiz.

Saadet Partisi, iyi parti ve chp olarak yerel seçimde ortak hareket etme kararı aldık. Bir çok değerli büyüğüm ve kardeşimde aday adayı durumundalar. Beypazarı halkımız aday adaylarımızdan kimi aday görmek isterse aday o olacak.
Hepimizin ortak derdi Beypazarı’dır. Koltuk derdimiz yoktur. Aday olarak tercih etmenizi, desteklerinizi bekliyorum. Aday olarak tercih etmediğiniz takdirde çatıdan aday olacak arkadaşımızla birlikte kaliteli bir ekip kurarak Beypazarı’nı güzel günlere taşıyacağımıza söz veriyorum.

Her şey yaşanabilir bir Beypazarı için.’ dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz