...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1950 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Koku Makineleri Arasında En Kalitelisi – Scento Koku Makinesi

31 Aralık 2018 Tarihinde Yayınlandı 131 Kez Okundu
Ana Sayfa » Advertorial»Koku Makineleri Arasında En Kalitelisi – Scento Koku Makinesi

Günümüzde globalleşen dünyamızın en etkili iletişim yöntemlerinden bir tanesi de, her bir tanesi beyin hücrelerinde farklı bir tepki veren kokulardır. Kokular, bir insanın ortamdaki enerjisini ve moralini etkileyecek ölçüde geliştirilmiştir. Zaten bilimsel çalışmalar da, insanların koku yönünden etkilendiğini ve davranışlarının değiştiğini kanıtlamıştır. Koku kullanımı o kadar profesyonel bir hale gelmiştir ki, pazarlama alanında bile kullanılmaya başlanmıştır. Elbette evlerde ve okul gibi sosyal alanlarda rahatlıkla kullanılabilen Scento koku makineleri, artık iş dünyasının başarılı pazarlama sektörüne de girmektedir. Koku makineleri arasında en kaliteli marka olan Scento, bu sayede insanların akıllarında kalıcı kokular meydana getirir. Bununla birlikte Scento koku makinesini mağazasında kullanmakta olan bir firma, kullanıcıların satın alma fikirlerinde de olumlu bir etki yaratacaktır.

Kokular Sayesinde Fikirler Bile Değişir

Yapılan araştırmalara göre, bir firmanın reklamlarının beş boyutlu bir duyusal markalaşma olduğu sürece başarılı olduğu kanıtlanmıştır. Buna göre sadece işitsel ve görsel reklam kampanyaları düzenleyen firmalar, artık yetersiz ve geride kalacaklardır. Bu yüzden yeni pazarlama ve reklam tekniklerinin farkında olan markalar da, mağazalarında ve işyerlerinde Scento koku makinelerine yer vermektedir. Bu sayede başarılı bir karar verme ve oluşturma mekanizması oluşturulması için istenen kokular ortama kazandırılmış olacaktır. Scento koku makinelerinin eşsiz koku bileşenleri, hafızalarda çok güzel anıları canlandıracak ve bu sayede ürünleri çekici kılacak hücreleri de başarıyla harekete geçirecektir. Scento koku makineleri sayesinde müşterilerin sadece akılları değil, aynı zamanda duyguları da baştan çıkacaktır.

Scento Koku Makineleri

Scento koku makineleri, öncelikle bulunduğu dekorasyona uyumlu olacak bir tasarıma sahiptir. Zaten küçük ve dekoratif yapısı ile birlikte, enerji anlamında da tam bir çevre duyarlısıdır. Ayrıca Scento Koku Makinesi fiyatı, birçok işletmeye ve haneye göre oldukça uygun bulunmaktadır. Ergonomik tuşları sayesinde, bulunduğu ortamda koku yoğunluğunun ayarlanmasını sağlar. Ayrıca geniş alanlara hızlı bir şekilde koku yayması için nano difüzyon teknolojisine de sahiptir. Havalandırma durumuna göre 1500 metrekare bir alana kadar koku yaymayı başarır. Bunun yanında ise program ayarlama özelliği ile günlük ve haftalık olarak çalışma saatleri ayarlanabilmektedir.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , ,

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| haberler|imajbet
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika