...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1972 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Kredi Notu Takibi Nasıl Yapılır?

19 Ekim 2020 Tarihinde Yayınlandı 11 Kez Okundu
Ana Sayfa » Advertorial»Kredi Notu Takibi Nasıl Yapılır?

Günümüzde kredi notu her geçen gün daha fazla önem kazanmaya devam ediyor. Kişinin bir anlamda finansal karnesi olarak değerlendirilen kredi notunun özellikle banka kredisi başvurusu yapmak isteyenler için daha fazla önem taşıdığını da söyleyebiliriz. Çünkü banka kredisi kullanmak istediğinizde bankaların öncelikli olarak dikkate aldıkları unsur kredi puanı oluyor. Dolayısıyla bankalar için son derece önemli bir parametre olduğunu belirtebiliriz. Şayet kredi notunuz düşükse yükseltmenin yollarını bulmalı ve sonrasında banka kredisi için başvuru yapmalısınız.
Peki, kredi notunu takip etmenin ya da düşük olan kredi puanını yükseltmenin kolay bir yolu yok mu? Bu sorunun yanıtını arayanlar ortak bir rotada buluşuyor. Bu rota da tahmin edilebileceği gibi Findeks internet sitesi oluyor. Çünkü Findeks tarafından sunulan pek çok hizmet sayesinde kredi notuna dair endişeler bir kenara bırakılabiliyor. Bu hizmetler arasında en çok tercih edilenlerden biri de risk raporu oluyor.

Findeks risk raporu sayesinde kişinin mevcut kredi notunu öğrenmesi, kredi notundaki değişimleri gözlemlemesi ve hatta kredi puanının Türkiye ortalaması ile kıyaslanmasının sonucunu görmesi mümkün olabiliyor. Bankalardaki kredili ürünleri ödeme alışkanlıkları, kişinin mevcut borç ve limit durumu gibi son derece önemli olan verilere de tek bir rapor halinde ulaşılabiliyor. Bir anlamda kredi notunun yanı sıra daha farklı ve önem taşıyan bilgilere de ulaşmayı sağlayan bir rapor olduğunu belirtebiliriz.

Kişinin kredi notunun düşük olması durumunda ise ‘Not Danışmanım’ hizmeti devreye giriyor. Bu hizmetten faydalananlar için özel danışmanlar kişinin tüm mali durumunu adeta masaya yatırıyor. Sonrasında tamamen kişiye özel bazı öneriler sunuluyor ve bir anlamda bir yol haritası çıkarılıyor. Bu sayede kredi notunu yükseltmek için hangi hamlelerin yapılması gerektiği de net bir şekilde belirlenmiş oluyor. Kişinin bu önerilere uyması durumunda kredi puanının yükselmesinin önünde bir engel kalmıyor.

Findeks internet sitesine tıklamanız durumunda tüm bu hizmetler ve çok daha fazlası hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu arada avantajlarla dolu olan Findeks kampanyaları sayfasına göz atmayı sakın unutmayın. Bu kampanyalar sürekli olarak yakından takip ediliyor ve aynı zamanda çok sayıda farklı avantajı bir arada sunabiliyor.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika