...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 2005 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Künye

Ana Sayfa » Künye

Sahibi / Grantee

Muammer Daşdelen

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Muammer Daşdelen
Adres :
Alparslan Türkeş Bulvarı Baysal Apartmanı 139/3 06730 Beypazarı/Ankara
Reklam, Advertorial :
beypazari06@yandex.com
SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ :
www.facebook.com/Beypazarihaberleri
www.twitter.com/Beypazarihaber

 

www.beypazarihabertv.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları beypazarihabertv.com’a aittir.beypazarihabertv.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar www.beypazarihabertv.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.beypazarihabertv.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

www.beypazarihabertv.com da Yayınlanan haber, yazı ve yorumlardan yazarları ve editörleri sorumludur  www.beypazarihabertv.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir.

Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.www.beypazarihabertv.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 

Sitemiz hiçbir kurum, siyasi parti, kuruluşa bağlı değildir. Kendi Haberini Kendi Yazar, Haber Fotoğraf ve videoları sitemize aittir.