...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

MARKA FESTİVALİ’NDE MARKA KENT BEYPAZARI RÜZGARI

11 Aralık 2015 Tarihinde Yayınlandı 617 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»MARKA FESTİVALİ’NDE MARKA KENT BEYPAZARI RÜZGARI

Ankara Marka Festivali 7-8-9 Aralık 2015 tarihlerinde Ankara Ticaret Odası ev sahipliğinde, Ankara Congresium’da gerçekleştirildi.

bto beypazari 2Ankara’nın markalarını dünyaya daha güçlü taşımanın vizyon ve yöntemlerinin paylaşıldığı, Türkiye’de ve dünyada kendi alanında (sanayi, sağlık, turizm, inşaat, müteahhitlik, havacılık ve savunma sanayi, gıda, basın-yayın, spor, kültür ve sanat) marka olmuş başarılı isimler ile biraraya gelinirken; Markaların ilham veren başarı hikâyelerinin anlatıldığı ve markalaşma alanındaki küresel gelişmelerin ele alındığı oturumlar, kalabalık bir izleyici topluluğu tarafından ilgiyle izlendi.

Odamız Yönetim ve Genç Girişimciler Kurulu Üyelerimizin katılımıyla yöresel ürünlerimizin ikramı ve görsel sunumlarla “Marka Kent Beypazarı” tanıtımını tamamlandı.

Marka Kent ünvanını kazanmanın zor olduğunu belirten BTO Yönetim Kurulu Başkanı H.Necdet ÇALIŞKAN “ İlçemiz Marka Kent Beypazarı ünvanı ile çok sayıda il/İlçe turizm faaliyetlerine örnek olmuştur. Bu ünvanı kazanmak kadar, sürdürülebilirliğini sağlamak da meşakkatli bir çalışma ve sorumluluk gerektirir. Marka Kent Ünvanımızı tüm dünyaya duyurmaya devam etmek için, İlçemizde faaliyet gösteren kurum, sivil toplum kuruluşu, işletmeler ve Beypazarı halkını, tarih ve kültürümüze sahip çıkmaya ve destek olmaya davet ediyorum.”dedi.

bto beypazari 1

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika