...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1963 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

MHP Beypazarı’nda Kamuoyu Yoklaması Yapıyor

19 Ağustos 2013 Tarihinde Yayınlandı 971 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»MHP Beypazarı’nda Kamuoyu Yoklaması Yapıyor

Yerel seçimler için zaman daralırken, partiler belediye başkan adaylarını belirlemek için saha çalışmalarını sürdürüyor.mhp beypazarı adayı 2014

Beypazarı’nda da yerel seçim çalışmaları başlamış durumda. Milliyetçi Haraket Partisi’nden Aday Adayı olduğunu açıklayan tek İsim Muhasebeci Özcan Sözütok. Ak Parti Genel Merkezi’nden  ise ilçe Başkanı Avni Erdoğan’dan edinilen bilgiye göre aralık ayına kadar kimsenin aday adayı olduğunu açıklamaması ve bu şekilde bir beyanat içerisine girenlerin affedilmeyeceği bildirilmiş olmasına rağmen Uruş Belediye Başkanı Osman Şefik Karlıdağ ve geçtiğimiz seçimlerde de aday adayı olan Mehmet Ay aday adayı olduklarını açıkladılar.

Geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nin Nallıhan Belediye Başkanı olarak mevcut başkan Adnan Okur’u açıklaması sonrası gözler Beypazarı’na çevrildi.Beypazarı adayının belirlenmesi için bir süredir çalışma yapan Milliyetçi Hareket Partisi bu gün özel bir şirkete Beypazarı’nda anket yaptırıyor. Rastgele seçilen vatandaşlara medeni durumu, maddi geliri, mesleği, çocuk sayısı, yaşı, geçtiğimiz seçimlerde hangi partiye oy verdiği ve bu sene hangi partiye oy vereceği soruluyor. MHP Cevabını verenlerden 4 isimden hangisini belediye başkanı olarak görmek istersiniz, sebebi nedir diye soruluyor. MHP’nin vatandaşa sorduğu 4 isimden üçü doktor.Listede Beypazarı Sağlık Müdürü Dr.Özer Kasap, aynı zamanda Beypazarılılar Derneği Başkanlığı’nıda yapan Dr.Mehmet Çiftçi, Beypazarı Devlet Hastanesi Doktorlarından Opr.Dr.Abdullah Özdemir ve Özcan Sözütok’un isimleri yer alıyor.

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika