...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1962 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MUHTAR ADAYLARI MUHTAR GİBİ ÇALIŞIYOR

12 Kasım 2018 Tarihinde Yayınlandı 1.825 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»MUHTAR ADAYLARI MUHTAR GİBİ ÇALIŞIYOR

2019 Mart yerel seçimleri için zaman daraldıkça siyasi partiler, aday adayları ve muhtar adayları çalışmalarını hızlandırıyor.

78 Mahallesi bulunan Beypazarı’nda bu mahallelerde hizmet etmeye talip olan birçok muhtar adayı, aday olduğunu açıkladılar. Adaylık açıklamaları sonrası hemen çalışmalara başlayan adaylar, adeta muhtar gibi çalışıyor.

Beypazarı’nın en büyük mahallelerinden Hacıkara Mahallesi Muhtarlığına adaylığını açıklayan genç isimlerden Serdar Koyutürk planlı çalışmalarını sürdürüyor. Dernekler ve sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelerek toplantılar düzenleyen Koyutürk, göreve neden talip olduğunu ve seçilmeleri halinde hizmetlerini nasıl sürdüreceklerini, yapmak istediklerini seçmenlerine anlatıyor.

Esnaf Serdar Koyutürk, haftasonu da toplantılarına devam ettiklerini belirterek “Öncelikle yapılacak yerel seçimlerin ilçemize hayırlar getirmesini temenni ediyor, tüm adaylarımıza başarılar diliyorum. Bu bir hizmet yarışıdır. Mahallemiz için herşeyin en iyisini düşünüyoruz. Hacıkara Mahallesi’nde yaşıyor ve mahallelinin sorunlarını iyi biliyorum. Yaptığımız istişareler sonucu da, mahallemize getireceğimiz güzel hizmetler var. Beni tanıyanlar iyi bilir, mahallemiz için yapılması gereken, eksik bulunan ne varsa çözümünü üretmek için ilçemiz idarecilerinin kapılarını aşındırmaya hazırım. Seçilmemiz halinde köşemize çekilip oturmak bizim yapımıza uymaz, aktif çalışacak,çözüm üreteceğiz” dedi.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika