...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Nallıhan’lı Atalay Yetenek Sizsinize Damgasını Vurdu !

01 Mart 2013 Tarihinde Yayınlandı 2.094 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»Nallıhan’lı Atalay Yetenek Sizsinize Damgasını Vurdu !

Yetenek sizsiniz Türkiye de Atalay Demirci fırtınası esti.Yetenek Sizsiniz Türkiye’de Atalay Demirci yarı finalden yükseldi.Yetenek sizsiniz Türkiye yarı final 25 şubat 2013Pazar akşamına damgasını vuran isim Atalay demirci oldu.

 

Zamanında Beypazarı eski sinemada da stand up show yapmış olan Nallıhan’lı atalay_demirci2Atalay Demirci’nin yükselişi sürüyor.Yetenek sizsiniz Türkiye yarı final 25 şubat 2013 Pazar akşamına damgasını vuran isim Atalay demirci oldu. Yetenek sizsiniz Türkiye yarışmasının stand-up şowcusu Atalay demirci yine ortalığı kırdı geçirdi.

 

Sadece juri üyelerini değil orada bulunan tüm seyircileri hatta ekranları başında olan tüm herkese neşeli anlar yaşatan Atalay Demirci yarı final performansı ile herkesçe beğenildi ve %89 gibi seyircilerden yüksek bir oy oranı aldı.

 

2013 Pazar akşamı  Atalay demirci yarı final performanslarında %89 oyla aldı ve geceyi birinci kapattı.

 

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının yarı finalinde Atalay Demirci’nin stand up gösterisi geceye damgasını vurdu.Star Tv ekranlarının sevilen programı Yetenek Sizsiniz Türkiye’de Atalay Demirci esprileri ve sempatik tavrıyla seyirci ve jürilerden tam not aldı.Demirci, yarı finalde gösterdiği performans ile yine herkesin beğenisini kazandı. Gösteri sonunda jüri üyelerine verdiği hediyelerle jüri üyelerini gülme krizine sokan Atalay Demirci, % 89 oy alarak finale gitmeye hak kazandı.

 

Yetenek Sizsiniz Türkiye programında çıktıktan sonra ünü zirveye ulaşan Atalay Demirci’nin videoları izlenme rekorları kırıyor. Gösterileri gülmek krizlerine sokan bu adamı daha yakından tanımak ister misiniz? 

 

İşte içimizden bir Kocapınarlı olan Şair, Tv-Radyo programcısı ve stand-up show yapan Atalay Demirci. 

 

Atalay Demirci Kimdir: 

 

Eğri Çağanın Hüseyin’in torunudur. Merhum Şahin Demirci’nin oğlu olan Atalay küçük yaşlarda babasını yitirmiş. 
1976 yılında Ankara’nın Nallıhan İlçesinde Temmuz ayının 8 günü hayata merhaba diyen Demirci ilk ve orta öğrenimini Amasya’da tamamladı. 

 

30 Mayıs 1999 tarihin de ilk kez sahneye çıkan Demirci 30 Haziran 2008 tarihi itibariyle Dünya Radyo ve Ankara Sanat Evi bünyesinde Toplam 1689 kez sahneye çıktı ( 0 RH Pozitif Stand-up Show ve Ortaya Karışık Tiyatro Oyunuyla ) Türkiye’nin dört bir yanında Kars’tan İzmir’e, Muş’tan Aydın’a ülkeyi karış karış gezen Demirci Türkiye’de sadece Erzurum,Hakkari,Iğdır ve Ardahan da gösteri yapmamıştır İlçelerle birlikte hesaplandığında Demirci bu anlamda bir rekor sahibidir Yurt dışında da toplam 150 kez sahne alan Demirci Almanya, Danimarka Hollanda, Kanada, Amerika, İsviçre, Tataristan, İtalya, Fransa ve Dubai de gösteriler yapmıştır 2000 yılından bu yana Dünya Radyo da Kelalaka isimli show programı yapan Demirci’nin Satılık Gözyaşları ( 9 Baskı ) ve Kaleme Zeval Olmaz ( 3 baskı ) isimli 2 şiir kitabı vardır. 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

maviay55
01 Mart 2013 - 11:12

Nallıhan dogumlu olsada sapına kadar Samsunludur abimiz..destek verelim birinci olacak inşallah abim.