...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Narcos

30 Ekim 2019 Tarihinde Yayınlandı 26 Kez Okundu

Oldukça fazla bir izleyici kitlesine sahip olan Narcos dizisinin yapımcılığını ve dağıtımcılığını Netflix üstlenmiştir. İlk yayına girdiği 2015 Sonbahar ayından beri yüksek oranda izlenen dizinin sezonları merakla takip edilmektedir. Yönetmenlik koltuğundan JosePadilha’nın oturduğu Narcos dizisi, ünlü bir uyuşturucu baronu olan Pablo Escobar’ın yaşamını anlatıyor. Dizi kadrosunun ve hikâyesinin gerçek isimlerden ve gerçek yaşantılardan esinlenmesi dizinin başka bir özelliği olarak karşımıza çıkıyor.

Pablo Escobar adlı uyuşturucu baronunun yaşamını anlatan dizi, Kolombiya’da geçiyor. 1970’li yılların konu alındığı dizi de Kartelin önderi olan baron Pablo, uyuşturucu alanında en büyük isimlerden biriydi. Sattığı uyuşturucunun insanlara zarar vermesi ve öldürmesinin yanında fakirlere ve evsizlere yardım etmesiyle ilginç bir kişilik olan Pablo Escobar, Narcos dizisinin başkahramanı olarak karşımıza çıkıyor. Amerika ve Meksika gibi birçok ülkeye istediği tür uyuşturucuyu sokan ve ticaretini yapan uyuşturucu baronunun dünya üzerinde tanınırlığı da artmıştı.

Kazandığı güç ve itibarla ülkesinde devlet başkanlığı olmak isteyen Pablo, bu amacı için çalışmalar yaptı. Milletvekilliğinin ardından devlet başkanı olmak isterken, yaptığı uyuşturucu işinin insanlara zararlı olması nedeniyle devlet başkanı olamadı. Bu gelişmelerin ardından devlete savaş açan Pablo, tekrardan birçok kişinin ölümüne sebep olmuştur. Narcos izle ve Narcos konusu hakkında araştırmalar yapan dizi severler heyecan dolu bu diziyi merakla takip etmektedir.

Narcos Oyuncu Kadrosu

Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizi de birçok önemli ve usta oyuncu rol almıştır. Dizinin ana karakterindeki Pablo Escobar’ı Wagner Moura canlandırmaktadır. Jest ve mimiklerini harika kullanmasıyla izleyiciler tarafından beğenilen oyuncu, karakteri ustalıkla canlandırmaktadır. Dizinin anlatma görevini üstlenen kişi ise BoydHoldbrook olarak karşımıza çıkıyor. Steve Murhpy karakterinin karısı olan ConnieMurhpy karakterini ise JoannaChristie canlandırıyor. Bu oyuncular dışında birçok başarılı oyuncu çeşitli karakterlerde rol alıyor.

Narcos Dizisi Bilgileri

2015 yılında izleyiciler ile buluşan dizi 3 sezon halinde yayınlanmış ve final bölümüyle izleyicilere veda etmiştir. Biyografi ve aksiyon türlerinde yayınlanan dizinin ortalama bir bölüm süresi 55 dakika olarak yayınlanmaktadır. Yüksek bir IMDB puanına sahip olan dizinin birçok kişi tarafından sevilerek izlendiği bilinmektedir.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika