...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1964 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

NKV Anadolu Lisesi’ne Bir Ödülde Konya’dan

25 Mayıs 2013 Tarihinde Yayınlandı 524 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Eğitim»NKV Anadolu Lisesi’ne Bir Ödülde Konya’dan

beypazari nkv anadolu lisesi merve taskiran (Small)Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün himayelerinde gerçekleştirilen “Vefatının 30. yılında Necip Fazıl Kısakürek’i Anma etkinliklerinde bir ödül de Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu lisesi 11/D sınıfı öğrencisi Merve Taşkıran’a geldi.

Cumhurbaşkanlığı himayesinde, Konya’da yapılan ve Türkiye’nin en kapsamlı anma töreni olma özelliğine sahip etkinliklerde “Necip Fazıl’ı Eserlerinden Tanıyorum” Ödüllü Kitap Okuma Yarışması, lise ve dengi okul öğrencilerinin katılımıyla Türkiye genelinde gerçekleştirildi. 

Türkiye’nin her yerinden katılan öğrenciler arasından NKV Anadolu Lisesi öğrencisi Merve Taşkıran Türkiye beşincisi olarak okulumuzun adını bu defa Cumhurbaşkanlığı himayesindeki bir etkinlikte olmak üzere bir kez daha duyurdu. Taşkıran ödülünü 25 Mayıs Cuma günü Konya Kültür Merkezinde yapılan törende Konya valisi Aydın Nezih Doğan’ın elinden 500 TL’lik hediye çekini ve Necip Fazıl Kısakürek kitaplarından oluşan paketini aldı. 

Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Akkol, Öğrencilerinin Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleştirilen bir etkinlikte dereceye girmesinden gurur duyduklarını belirtti ve “Her vesileyle önemli başarılar elde eden öğrencilerimize Beypazarı’mızın adını Türkiye’nin her yerinde duyurdukları için çok teşekkür ediyorum” dedi.

  Ödül törenine öğrencinin ailesi ile birlikte katılan okul idarecileri Türkiye’nin önde gelen Anadolu Liseleri içinde yer alan Meram Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek yapılan iyi uygulamaları karşılıklı okul idarecileri ile paylaştı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika