...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1974 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Özel Beypazarı Samanyolu Eğitim Kurumları

07 Nisan 2013 Tarihinde Yayınlandı 516 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Özel Beypazarı Samanyolu Eğitim Kurumları

Vizyonumuz :

Öğrencilerimizi Anayasada ifadesini bulan, Atatürk milliyetçiğine bağlı; ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan; insan haklarına ve anayasanın başlangıcındaki temel ilkelere dayanan demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getiren, 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilen insanlar olarak yetiştirmek; eğitim ve öğretim alanında Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından biri olmak; her alanda hızlı bir iletişim süreci yaşadığımız dünyada, uluslararası standartları yakalamış olan başarılı eğitim kurumları arasında yer almaktır.

Misyonumuz :

Kendisini, ailesini, milletini ve yurdunu seven ve daima yüceltmeye çalışan, sorumluluklarının farkında, çağın gereklerini yerine getirebilecek bilgi ve beceri düzeyine sahip, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ahlaklı, çalışkan, demokratik bireyler yetiştirmek.

Toplam Kalite yönetimini benimseyerek en üst standartlarda eğitim ve öğretim yapmak. Uygulanan eğitim metotları ve sosyal aktiviteler ile üstün başarılar elde ederek ülkemizde eğitim ve öğretim alanında lider bir kurum olmak.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika