...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1996 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ÖZKAN ‘BEN DEĞİL İSTİKLAL MAHALLESİ KAZANACAK’

05 Ekim 2018 Tarihinde Yayınlandı 1.621 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»ÖZKAN ‘BEN DEĞİL İSTİKLAL MAHALLESİ KAZANACAK’

Mustafa Özkan Kimdir? 2014 seçimlerinde 10 gün kala aday olup, 40 oy farkla muhtarlığı kaçıran Mustafa Özkan “Bu sefer tamam, seçmenlerimin hepsini tek tek ziyaret ediyorum, ben değil mahallem kazanacak” dedi.

2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimleriçin zaman daralıyor. Muhtar adayları şimdiden çalışmalara başladı. Geçtiğimiz yerel seçimlerde seçime 10 gün kala aday olup, 40 oy farkla kaybeden genç Muhtar Adayı Mustafa Özkan, Bostancılar Sokak No:53 te bürosunu açarak çalışmalarını hızlandırdı.

“ADİL, EŞİT HİZMET. MAHALLEM BENİ, BEN MAHALLEMİ TANIYORUM”

İstiklal Mahallesi Muhtar Adayı Mustafa Özkan, “Az bir süre kalan 2019 yılı yerel seçimlerinde, uzun zamandır istişarelerde bulunduğum değerli komşularım, arkadaşlarım ve temaslarda bulunduğum büyüklerimin de desteğini alarak İstiklal Mahallesi Muhtar adayı oldum. ilçemize gelen yatırım pastasından mahallemizin üzerine düşen payı almasını sağlamak için bu yola çıkmış bulunuyorum.

Büromuzu açtık, kapımız mahalle sakinlerimize açık, mahallemize dışardan seçim için adresimizi aldırmadık. Yıllardır bu mahallenin havasını soluyor, sorunları görüyor, çözümü için projeler üretiyoruz. İçinizden biriyim. Mahallemizdeki yaşlıyı, yoksulu, garibanı iyi biliyorum. Hepsinin hakkını arayacak, devlet kapısını çalacak adamları olacağım.

Tüm mahalle sakinleriyle çok iyi ilişkilere sahibim. Mahallemin tüm kesimine, büyüğünden küçüğüne, yaşlısından gencine, kadınından erkeğine hitap etmek için adayım. Muhtar halkla devletin arasında köprüdür. Eğer mahallelim beni seçerse onlara layık olabilmek için her türlü fedakarlığa hazırım. Hemşehrilerimizin eşit, adil hizmet alabilmelerini sağlayacağız.

İstiklal Mahallesi daha güzel olmalı, daha temiz olmalı, daha iyi projelerin içinde olmalı, daha iyi yatırımların geldiği bir yer olmalı, daha güzel yollarının, daha güzel kaldırımlarının olduğu bir mahalle olmalı” dedi.

ZİYARETLERİMİZİ SÜRDÜRÜYOR, DESTEK ALIYORUZ

İstiklal Mahallesi Muhtar Adayı Mustafa Özkan “Park Termik, Alkim, Eti Soda, Adularya, Kavak Krom madeninde çalışan işçi kardeşlerimizi ziyaret ettik. Kendilerinden destek sözü aldık, sağolsunlar varolsunlar. Takdir hemşehrilerimizin, niyetimiz hayır akibetimiz de hayır olacak inşallah” dedi.

MUSTAFA ÖZKAN KİMDİR?

Mustafa Özkan 14.04.1978 tarihinde Beypazarı İstiklal Mahallesi’nde doğdu. İlk orta ve liseyi Beypazarı’nda okudu. Merhum Şapkacı Necdet Özkan’ın büyük oğlu olan Mustafa Özkan 1997-2000 yılları arasında Beypazarı Emniyet Lokali’ni işletti. Şu an Adularya Madencilik’te operatör olarak çalışan Mustafa Özkan, Evli ve 2 çocuk babası olup, doğduğu günden bu yana İstiklal Mahallesi’nde ikamet etmektedir.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz