...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1964 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Rüyada Görülenlerin Farklı Anlamları

20 Aralık 2019 Tarihinde Yayınlandı 25 Kez Okundu
Ana Sayfa » Advertorial»Rüyada Görülenlerin Farklı Anlamları

Rüyada Görülenlerin Farklı Anlamları

 

Rüyada görülen her durum birebir yaşanmaz. Bazen bazı rüyalar uyarıcı niteliktedir, bazı rüyaların aynısı yaşanır, bazı rüyaların ise hem olumlu hem olumsuz tabirleri vardır. Bu rüyalar;

Rüyada Kendini Hamileyken Görmek

Hamilelikle alakalı görülen rüyaların hem olumsuz hem olumlu anlamları vardır. Rüyada hamile olduğunu görmek hem iyi hem de kötü tabire sahiptir. Rüyada hamile olduğunu görmek sürpriz ve sevindirici haberlere, zenginliğine, mal ve mülkün artış göstereceğine, rüyayı gören kişinin övülmeye layık görüleceğine delalet eder. Bu rüya rüyayı gören kişinin başarıdan başarıya koşacağı anlamına gelir. Bu rüyanın olumsuz yorumu ise rüyayı gören kişinin üzüntülü ve sıkıntılı süreçlerden geçeceğidir. 

Hamile olduğunu görmek söz konusu olduğunda aklımıza olumlu ve olumsuz yorumların gelmesi gayet olağandır. Ancak rüyadan uyandıktan sonra sizin tam olarak neyi hissettiğiniz konusu rüyanın yorumlanmasında etkili bir husus olarak karşımıza çıkacaktır. Bazı durumlarda hamile olduğunu görmek üzüntü ve kedere işaret ederken bazı durumlar da ise mal ve mülkte artışa işaret etmektedir. 

Rüyada Eltisini Gören Kişi

Bu rüya, rüya sahibine maddi telaşlar peşinde koştuğundan kendini unuttuğunu hatırlatır. Rüyada elti görmek rüya sahibinin hayatın ve günlük işlerin telaşesine düştüğünü asosyalleştiğini anlatır. Rüyayı gören kişinin ailesini, arkadaşlarını ve akrabalarını kendi telaşına düştüğünden unuttuğuna delalet eder. Rüyayı gören kişi çok aktif bir şekilde yaşıyordur demek.

Rüyada Tesettürü Bırakarak Açılmak

Bu rüya rüyayı gören kişinin bir günah işlediğini veya işleyeceğini anlatır. Rüyada tesettürlü birinin açıldığını görmek ise rüyada görülen kişinin iyilik yaparken hata yapacağını gösterir. Bu rüyanın bir başka tabiri ise rüyayı gören kişinin çevresinin sinsi ve kötü niyetli insanlarla dolu olduğunu ve bu insanlardan kötülük göreceğidir. Rüya sahibi gerçek hayatta da eğer tesettürlü ise manevi olarak bir takım eksiklerinin olduğuna delalet eder. 

Aynı zamanda rüya sahibinin dinin gereklerini yerine getirmediğini ve haram olan şeylerden uzak duramadığını anlatır. Rüya sahibi gerçek hayatta tesettürlü ise tesettürün anlamını tam olarak anlayamadığını ve taşıyamadığını gösterir. Bu rüyayı gören kişi maneviyatında hata yapıyordur.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika