...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

SAADET PARTİSİ ‘BASINA HAKETTİĞİ DEĞERİ VERECEĞİZ’

28 Şubat 2019 Tarihinde Yayınlandı 1.302 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»SAADET PARTİSİ ‘BASINA HAKETTİĞİ DEĞERİ VERECEĞİZ’

Beypazarı Saadet Partisi, başkan adayı ve meclis adayları ile Gazi Gündüzalp Mevlana Kebap Salonunda basınla buluştu.

Yemekli bir toplantı ile basınla buluşan Saadet Partisi Beypazarı ilçe teşkilatı, Belediye Başkan adayı ve meclis üyelerini basınla tanıştırdı.

Uzun yıllar gazetecilik yapan ve Saadet Partisi kontenjan ikinci sıra meclis üyesi adayı Gazeteci Kemal Çelen toplantıda ”yıllardır basın mensuplarının beypazarı’nda yaşadığı sorunları ve sıkıntıları biliyoruz. Belediye başkanlığını kazandığımızda basın mensuplarının yaşadığı sorunların hepsi ortadan kaldırılacak. Basın mensupları için istedikleri bir yerden bir mekan hizmetlerine verilecek.

Her basın mensubu için bilgisayar ve masa temini yapılacak, internet bağlantısı ve yazıcı hizmeti hizmetlerine sunulacak. Öncelikle belediye ve sonrasında ilçedeki resmi kurumların haber akışı için ağ kurulacak ve tüm haberler doğru kaynaklı olarak direk bu havuza düşecek. Basın bürosundan bu haberleri tüm basın mensupları anında kullanabilecek. Belediye de görevlendirilen basın müdürü veya çalışanları, basın mensubları içinden seçilecek, basından anlamayan insanlar basın müdürü veya haber koordinasyonun başında bulunmayacak.

Basın mensuplarına fotoğraf makinası ve kamera temini de sağlanacak, dış haberlerde kullanmak için kendilerine birer laptop hediye edilecek. Partimiz basın mensuplarına önem vermekte ve onların sıkıntılarına destek olmak istemektedir. Basın özgürce görevini yapacak, hatta görev süremiz boyunca belediye yönetimimizi eleştirdiğinde bu güne kadar ilçemizde yaşanan basına baskı, tehdit, bazı basın mensuplarını öteleme, dışlama gibi uygulamalar asla görülmeyecek, basın ve medya görevlisi olmayan, basını itibarsızlaştıran hiç kimse basın mensubu olarak kabul görmeyecek, ilçedeki basın mensuplarının itibarları en üst seviyede tutulacak” dedi.

Çelen daha sonra başkan adayı ve meclis üyelerini basın mensuplarına tek tek tanıttı.Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı İbrahim Demir basın mensuplarına neden aday olduğunu, aday olma sürecini, mevcut başkanın belediyedeki yanlış icraatlarını anlatarak projelerden bazılarını basın mensuplarına anlattı. Beypazarı sorunları ve halkın beklentileri ile ilgili yapılan anketleri basın mensupları ile paylaştı.

Başkan adayı İbrahim Demir, ”bizim yönetimimizde her şey şeffaf olacak, halka her ay hesap verilecek, halkın tepesinde, baskıcı değil, halkın hizmetinde, halkla birlikte yönetişim olacak. Ankara’da Beypazarı evi kuracağız. Hastanelerde işi olan, Ankarada kalmak zorunda olup evi olmayanların gidip yatabileceği, yemeğini yiyebileceği, alt katında beypazarı yöresel ürünlerinin satıldığı Beypazarı evi mutlaka hizmete dahil edilecek. Projelerimiz çok. Diğer toplantılarımızda bu projelerde tek tek halkımızla paylaşılacak” dedi.

Onlarca projenin açıklandığı toplantı basın mensupları tarafından internet ortamında canlı yayınlandı. Seçim süresi boyunca haber akışı için watsap basın grubu da oluşturuldu. Saadet Partisi faaliyetlerinin tamamı bu grup vasıtasıyla basın mensuplarına aktarılacak. Önümüzdeki günlerde basın mensupları ile tekrar bir araya gelineceği belirtildi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz